Přejít na obsah
critles

Aktualizace navigace

Recommended Posts

Zdravím,vlastnim Peugeot 2008 ,model 2016 s motorem 1,2 110k , mám tam navigaci a chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s aktualizací map ? Jde mě o to jestli se to dá aktualizovat zdarma či se za to musí platit ???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám teraz tiež noví Peugeot 2008 ale tá navigácia ? Sú tam staré mapy. Kruhové objazdi čo sú staré 2 až 3 roky tam vôbec nezobrazí.

Na tej stránke čo uvádza kolega mi to údajne nepôjde aktualizovať. Pre moje auto sa to že dá iba v servise a zatiaľ nové mapy nie sú.

Tak mi to odpísali s tejto stránky.

https://mypeugeot-sk.peugeot.com/login/

Máte nejaké skúsenosti ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A to máš funglovku? Ber v potaz, že "nové mapy", jsou prakticky rok staré :myslim Rok trvá, než se to od skenování Navitequ dostane na stránky PSA ... 

Když zadáš svoje VIN SEM, tak ti to napíše co?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Auto má asi 3 týždne. A keď zadám VIN na tej stránke tak mi vypíše : Nespôsobilé vozidlo. Skontrolujte VIN alebo sa obráťte na vášho predajcu pre ďalšie informácie.

Pre moje auto sa to že dá iba v servise ako som už písal. Vlastne mi to odpísali.

A ešte to že keď zadám nejaký názov dediny tak potom pýta ulicu a dediny väčšinou ulice nemajú, tak sa neviem dostať ďalej.

Je tam údajne TOM TOM navigácia.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Písal som na túto stránku https://mypeugeot-sk.peugeot.com/login/

a odpísali mi :

dovoľujeme si Vás informovať, že nová aktualizácia máp na dané vozidlo ešte nie je k dispozícii.
Str
ánka, ktorú uvádzate nepatrí pre Vaše vozidlo. Vaše vozidlo je vybavené iným typom navigácie. Na dané vozidlo je potrebné stiahnuť aktualizáciu navigácie prostredníctvom servisného portálu v servise. Situáciu budeme priebežne kontrolovať a dáme Vám vedieť, akonáhle bude dostupná nová aktualizácia.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

VIN asi nemusia zadávať do databázy, dá sa z neho určiť dátum výroby. Podľa mňa má najnovšie mapy a preto niet čo aktualizovať. To, že servis tvrdí, že sa to a iba u nich je pochopiteľné :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tie nové mapy podľa mňa majú možno 2 roky ak nie viac a kedy budú naozaj nové to som zvedaví. Moja stará navigácia s novými mapami ukáže viac a čo tam zadám to mi nájde. Keby som to bol vedel tak si do auta nedám navigáciu. No nevadí človek sa učí. A mohol som ušetriť 740 €

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som kúpil auto minulý rok v auguste a v navigácii boli aj veci necelý rok staré, takže sa na aktuálnosť sťažovať nemôžem. Práve si robím aktualizáciu podľa toho odkazu hore, mne už novšie mapy našlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak pokud je to TomTom verze, tak je to jasné. Proto jsem se i ptal, jestli je to funglovka. Stejný problém jsem zaznamenal u srazové předváděčky 3008. Při vrácení jsem to hlásil a bylo mi řečeno, že tam je to nejnovější, co mají k dispozici :nevim Takže nezbývá než počkat :myslim

Každopádně bych kruháče zase tak nehrotil. Kruháč, nebo klasická křižovatka, hlavně, že tam je silnice ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku