Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace navigace


critles

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Ja mám teraz tiež noví Peugeot 2008 ale tá navigácia ? Sú tam staré mapy. Kruhové objazdi čo sú staré 2 až 3 roky tam vôbec nezobrazí.

Na tej stránke čo uvádza kolega mi to údajne nepôjde aktualizovať. Pre moje auto sa to že dá iba v servise a zatiaľ nové mapy nie sú.

Tak mi to odpísali s tejto stránky.

https://mypeugeot-sk.peugeot.com/login/

Máte nejaké skúsenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto má asi 3 týždne. A keď zadám VIN na tej stránke tak mi vypíše : Nespôsobilé vozidlo. Skontrolujte VIN alebo sa obráťte na vášho predajcu pre ďalšie informácie.

Pre moje auto sa to že dá iba v servise ako som už písal. Vlastne mi to odpísali.

A ešte to že keď zadám nejaký názov dediny tak potom pýta ulicu a dediny väčšinou ulice nemajú, tak sa neviem dostať ďalej.

Je tam údajne TOM TOM navigácia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Písal som na túto stránku https://mypeugeot-sk.peugeot.com/login/

a odpísali mi :

 

dovoľujeme si Vás informovať, že nová aktualizácia máp na dané vozidlo ešte nie je k dispozícii.
Str
ánka, ktorú uvádzate nepatrí pre Vaše vozidlo. Vaše vozidlo je vybavené iným typom navigácie. Na dané vozidlo je potrebné stiahnuť aktualizáciu navigácie prostredníctvom servisného portálu v servise. Situáciu budeme priebežne kontrolovať a dáme Vám vedieť, akonáhle bude dostupná nová aktualizácia.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie nové mapy podľa mňa majú možno 2 roky ak nie viac a kedy budú naozaj nové to som zvedaví. Moja stará navigácia s novými mapami ukáže viac a čo tam zadám to mi nájde. Keby som to bol vedel tak si do auta nedám navigáciu. No nevadí človek sa učí. A mohol som ušetriť 740 €

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je to TomTom verze, tak je to jasné. Proto jsem se i ptal, jestli je to funglovka. Stejný problém jsem zaznamenal u srazové předváděčky 3008. Při vrácení jsem to hlásil a bylo mi řečeno, že tam je to nejnovější, co mají k dispozici :nevim Takže nezbývá než počkat :myslim

Každopádně bych kruháče zase tak nehrotil. Kruháč, nebo klasická křižovatka, hlavně, že tam je silnice ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 roky později...

Ahoj, bohužel moje 2008 byla registrovaná před 1.9.2015 a tedy nemám nárok na aktualizaci zdarma. Cena komplet aktualizace je 149 Eur + 15 Eur poštovné !!!??? (vždyť si to stáhnu) a pak taxa ( asi DPH ale částka neodpovídá 21%). No tedy dát 4 tis. za aktualizaci map se mi fakt nechce, je to pěkná zlodějna. Proto se ptám jestli jste to zde už někdo dělal sám nebo v servisu a Vaše zkušenosti? Děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...