Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zatuhlá brzda


lampa

Recommended Posts

stalo se mi, sem nastartoval , normalne vyjel od baraku, ujel asi kilometr do kopce a xtel zabrzdit, ale ouha neslo. brzda byla tvrda jak sutr (predtim jsem samozrejme uz brzdil), vubec nesla zmacknout pohnula se tak cca o pul az centimetr. No ze me male sejmul tranzit to je neco jineho. Pokracoval jsem v ceste, protoze brzda zacala fungovat tak jak ma - tj. sla seslapnout skoro az na zem, funguje normalne.

Co se teda stalo? Posilovac brzd si vzal volno nebo nekde neco zatuhlo, zaseklo se ? Kontrolka zadna nezasvitila, pocitac nic nenapsal.

Stalo se mi to jeste jednou tj. dvakrat za jeden tyden (poprve to bylo nekdy po vanocich, po ujeti cca 20km, sice to brzdilo, ale strasne malo)

Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak to máš ty ,ale mě se tohle samý stalo včera, měl jsem vypadlou pružinku z nápravy na tlakovej rozdělovač co je na zadní nápravě. občas se za něco chytla tak to přibrzdilo, jinak to šlo na předek a jak bez posilovače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...