Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Květoňova 5008


kveton

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

To umeješ a rozleštíš...

Ta žlutá mi připomněla jednu garáž v Groden, ta byla namalovaná komplet žlutě, včetně stropů, jen podlaha byla šedá, když jsi couval, tak na zrcátka jsi sloup prostě neviděl, když ses otočil, tak se rozeznat dal, ale musel ses hodně soustředit. Stačilo, když se při vjezdu dovnitř trochu zamlžilo... Kolega tam tehdy taky odřel lehce bok. Já jsem jednou lehce zastavil o sloup, ale věděl jsem, že tam je, tak to bylo je "šťouch". Krytá parkoviště jsou docela peklo, jako najednou sloup do parkovacího místa, které má na šířku sotva dva metry (a 5008 má 180cm se zrcátky)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@radim.1008 byly jiných rozměrů. Ty z odkazu jsou na můj vkus dost drahý, pneu na vyhození a ventilky obyč.

Já sehnal ventilky za 1200 celou sadu, tak nebylo o čem diskutovat, bez nich by mě to štvalo

https://www.sbazar.cz/flashdeal/detail/50764770-nove-snimace-tlaku-v-pneu-tpms-peugeot-citroen

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 10 měsíců později...

Konečně jsem koupil disky na zimáky, instaloval nový TMPS ventilky a k mému udivení jsem to nemusel párovat přes dia, jen jsem nasadil a vypadá to, že to tlak snímá. Už nemusim konečně přezouvat 2x ročně Jen sehnat nějaký pěkný poklice

vyměnil jsem stěrače, objednal jsem z autorozvody.cz, dodávka rychle, bohužel jeden stěrač je kratší, objednal jsem 800mm, krabička dorazila 800mm, ale uvnitř stěrač 700mm, tak uvidíme jak to vyřešíme :)

Upraveno uživatelem kveton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...