Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pískanie od motora


razdvatri

Recommended Posts

Caute, tak zas som tu opäť s problemom - pískanie viď video...nerobi to stále, najma v zime (volnobeh, menej až vôbec pri jazde), ked sa zahreje prestane...niekedy ale malinko na volnobeh aj ked je zahriaty motor(zanedbatelne) ...robilo to aj pred rokom v zime ale strasne slabo a len sem-tam...

VIDEO: http://sendvid.com/ypooiduz

nepríde mi ten zvuk z remena, rozvody boli menene pred rokom...

ložisko spojky?

mate s tym niekto skusenosti? ingnorovoat to? ci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tazko sa identifikuje zvuk pod kapotou lebo hluk  sa  nesiri len vzduchom ale aj kovmi(kovmi sa siri lepsie) a ty potom myslis ze na inom mieste je to silnejsie a odtial to ide  ale nemusi to tak byt 

ked zmacknes spojku zmeni sa nejak zvuk zosilne zoslabne alebo to nema vplyv ?

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked to vplyv nema tak lozisko spojky to asi nebude ani prevodovka nie 

skor by som sa najprv zameral na pohon remenov ten zvuk sa moze odrazat od zemi a preto ho pocujes viac na lavej strane(je tam vecsia diera ) niesom pri aute a z videa sa to neda urcit presnejsie 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyfuk to nieje...vyfuk piska sice ale slabucko len pri zabere plynu, respektive pri pusteni plynu pri nizkych rychlostiach (neplynulej jazde v podstate len piskne v momente ked zabere, resp.prestane zaberat motor tak do 40km/h pri preradovani v podstate...ale toto je daco ine :/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ano treba ist to pozret ale momentalne nieje vobec cas na to :/

tak mi to cestou z roboty piskalo aj pri pomalsej rychlosti, a potom po zatlaceni spojky to prestalo...avsak nie vzdy...ono to ani vzdy nepiska...tak ak este nejake napady...ale mozno to bude aj ten vyfuk...dnes som to ukazoval jednemu, ze odkial mi to pride, ze ide zvuk (vraj mozno lozisko spojky), ako na potvoru ziadny zvuk nesiel...a je spojka tam okolo tej zltej veci, co sa kontroluje hladina oleja?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...