Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody motoru


Cybrexis

Recommended Posts

zdravím vás,potřebují radu..

mam peugeot 407sw 2.0hdi 100kw r.v. 2008

najeto 101 tkm

ještě na aute nebyly měněné rozvody.. Je už cas nebo se nemusím bát? Nemam ted před svátky moc financi na to.

druhy dotaz dalo by se nastavit na menší obrazovce kde je stav km aby ta spotřeba se ukazovala porad a nejen když ji zmačknu na tlačítku a po par sec zhasne.. Myslím ze u octavie to ukazuje stale. :)

.. Dekuji za info

Upraveno uživatelem Cybrexis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji k tomu vzít ještě vodní pumpu. Já měnil rozvody na 170k (výrobce uvádí až 240) ale bylo vidět, že už pumpa prosakuje. Ono se pak může stát, jak se změní přítlak, že odejde, nebo se kousne. A rozvodový řemen by se neměl, jak už tam jednou je, sundávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zdravím , připíchnu sem svůj dotaz [emoji56].
Čekají mě rozvody a chtěl sem se informovat ohledně rozvodové sady na na 2.0hdi 100kw . Co všechno je potřeba ? Stačí koupit nějakou rozvodovou sadu z tohoto odkazu https://www.autodily-cardo.cz/rozvody/rozvodove-sady/ a mělo by to být všechno na výměnu ? Nebo je ještě něco potřeba přikoupit ?
Mechanik mi říkal cenovku 7tisic za rozvody a ty sady se pohybují kolem 2500kc takže asi bude ještě něco prikoupit? Nerozumím tomu , tak se raději zeptám [emoji56] Případně jakou značku koupit ? Děkuji [emoji106]


     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...