Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Technická data Peugeotu 2008 1,2 PureTech 110k EAT6


venca.m

Recommended Posts

Může mi někdo zdělit přípustné hmotnosti přívěsu ( brzděného i nebrzděného ) k Peug.2008 1,2 PureTech 110k S and S EAT6

V letácích se totiž uvádí stejná hmotnost 450 , což považuji za špatnou informaci. A v prodejně to nevědí taky.

Překladač to neumí dobře přeložit

Peugot pdf.pdf

Upraveno uživatelem venca.m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjádření kohokoli zde na fóru není úředně závazné. Obrať se na zastoupení v Praze, případně ať se oni obrátí do Francie na pána, který ten dokument podepsal.

Bude to celkem málo, např. s převodovkou ETG, který má stejnou hmotnost nebrzděného 450 kg, má brzděný 770 kg.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Prahu jsem se obrátil, a právě tohle mi poslali oni, že víc mi k tomu nezdělí a tak hledám někoho kdo to umí přeložit, nebo už tento vůz vlastní a koukne do tech průkazu.

snažil jsem se teť i na Francouských stránkách Peug. získat odpověď, ale to asi bude pasé

Upraveno uživatelem venca.m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeložit není problém, ale to nic neřeší. I v ceníku a technických údajích českého prodejce je nesmyslný údaj. Anebo je pravdivý a podivný?

Otázka je jinak - k čemu to potřebuješ? Chceš koupit toto auto? Nebo jsi už koupil a v TP máš takový údaj?

Pokud ho chceš koupit, tak počítej s těmi cca 770 kg. Totéž řešíme jinde o 5008, kde automat robot má pouhých 900, tedy méně, než běžná 307.

 

Peugeot-2008-new-cenika.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím ho nemám, ale mám ho objednaný,čeká se cca 3 měsíce a potřebuji tahat přívěs obytný bržděný 700 kg, takže se snažím to zjistit než to zaplatím

všechny jiné vozy mají vždy rozdílné hodnoty, což je logické

překladač píše jen nějaká středová náprava,ale o bržděné nic

Upraveno uživatelem venca.m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastoupení francouzské automobilky neumí přeložit francouzský text? Něco je v tom Peugeotu asi špatně. Rozhodně bych se obával zaplatit za auto, když bych nevěděl, jestli ho budu moci využívat.

Doplň do názvu tématu typ auta a motor, třeba se ozve nějaký majitel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou Peugeot 2008 1,2 PureTech, 110k, EAT6, S and S

 Toto je odpověď z Prahy
 
je mi to opravdu líto, ale domnívám se osobně, že "problém" může být v tom, že se jedná o model Stop and Start.
 
Nevím, možná je to i iný důvod...
 
S pozdravem
 
ing.M.H...........
Zákaznický servis
Peugeot Citroën DS
Upraveno uživatelem venca.m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...