Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní pakny P 405 1,8 SRDT


cat325b

Recommended Posts

Pokial som to spravne pochopil a pojem \"pakny\" su brzdove celuste, tak u 405 je to easy - pokial je to limuzina, tak je tam pouzity system Bendix, pokial je to kombi, tak system Lucas/Girling. Rozmerovo su totzne (228x40), akurat Lucas tam ma este nejaku tu rozperku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak takhle easy to teda není. Kombíky maj všechny Girling, to je pravda, ale sedan má oboje - pouze slabší verze mohou mít Bendix, ale silnější verze a vše s ABS má Girling! Mmch. jestli je tam Bendix nebo Girling poznáte i podle toho, jestli je na autě zátěžák - Bendis má válečky s intergrovaným omezovačem a zátěžák nemá, Girling jej naopak má mít vždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počuj, UKH, verím, že robíš náhradné diely, nicméně já těmhle autíčkům robím zase tak trochu servis a jen svých vlastních jsem jich měl >10 všech možných variant, víš? V katalozích je mnoho ptákovin, to vím, nicméně si schválně zkus porovnat ty co máš po ruce - mě se minimálně shoduje katalog orig. od Peugeotu s katalogem Benexu, víc kvůli tomu prohrabávat nebudu, když jsem to na těch autech dělal x-krát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...