Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svislý čep řízení 405


Tommate

Recommended Posts

Zdravím,

podle opotřebení pneumatik a podle chování auta na sněhu atp. jsem se rozhodl nechat proměřit geometrii, ale v servisu zjistili vůli svislého čepu na jednom kole. A než vlítnu k nějakému mechanikovi, chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost jestli se mění jen čep nebo i nějaké vypouzdření atp. a jak se ten díl jmenuje? A orientačně kolik vyjde materiál finančně? V servise to nazvali prostě \"chycený svislý čep\". Díky..

(ten servis co jsem tam byl mám zruky, ale dělají tam kvalitně geometrii za slušnou cenu, takže jsem se s nima o opravě nebavil)

[upravil dne 4/1/06 Tommate]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to ani tak svislý čep,jako spíš kulák a šroubuje se to ze spodu do těhlice a dříkem do ramena..Cena není moc vysoká,přesně to nevím,ale myslím,že to bylo do 500,-kč. Jestli neměníš kuláky na řízení,geo.se nutně dělat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Stačí vyměnit čep, stojí asi okolo 300,-Kč, a geometrii si nech určitě udělat, po každym ježdění a následný výměně se to vždycky změní.:papa

Souhlas, akorát bych rovnou udělal obě strany a možná i čepy řízení. 4 čepy cca 1300,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Freedy

Stačí vyměnit čep, stojí asi okolo 300,-Kč, a geometrii si nech určitě udělat, po každym ježdění a následný výměně se to vždycky změní.:papa

Souhlas, akorát bych rovnou udělal obě strany a možná i čepy řízení. 4 čepy cca 1300,-

to pravé kolo dostalo šupu při bouračce, a čep řízení se měnil hned, ale ten svislý se projevil až teď, ale když radíš všechny, tak to máš asi pravdu, ony mají stejně tak 110 tkm už za sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommate

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Freedy

Stačí vyměnit čep, stojí asi okolo 300,-Kč, a geometrii si nech určitě udělat, po každym ježdění a následný výměně se to vždycky změní.:papa

Souhlas, akorát bych rovnou udělal obě strany a možná i čepy řízení. 4 čepy cca 1300,-

to pravé kolo dostalo šupu při bouračce, a čep řízení se měnil hned, ale ten svislý se projevil až teď, ale když radíš všechny, tak to máš asi pravdu, ony mají stejně tak 110 tkm už za sebou

Myslím že těch pár stovek za to stojí, klid na hoooodně dlouhou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...