Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hodilo ma do nudzového režimu vypísalo engine fault repair needed a ESP/ASR system faulty


Guest Brendik

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...
V 20. 10. 2019 at 11:04, Leftfield63 napsal:

Zdravím, 1,6 HDI, r. v 2012, prvý krát závada na prvom válci po 65000 km, výmena, druhý krát závada na treťom válci po 68000 km.

Myslím, že by stálo za to podať hromadnú žalobu na súdruhov  inžinierov z Peugeotu, lebo očividne soudruzi někde udělali chybu.

Viem, že advokát by niečo stál, ale za nový motor by som do toho išiel. Keby sa mi to stalo niekde v Srbsku na ceste do Grécka tak sa nedoplatím...

Peter, BA

Ahojte, ja minulý týždeň znovu to isté, ale teraz hlási vstrekovač 2. valec. Po odpojení a zapojení po pár minútach sa hláška vynulovala a teraz jazdí už asi 30 km normálne. Ďalšia diagnostika už nič nevyhodila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Tak mě v pátek po cestě z návštěvy potkala stejná příhoda. Po cestě najednou píp a porucha ESP/ASR a hned nato porucha motoru nouzový stav. Zkusil jsem to resetnout vypnutím a zapnutím zapalování  (asi 4*), ale bez úspěch. Auto nejelo ani 20 km/h a tak  jsem ho odstavil u krajnice a volal odtah. Dnes si pro něj přijeli kluci ze servisu a na 4 válci zkrat na vstřiku. Tak mi to vymění a bude snad klid. Zajímavé je, že přes dia zjistili i omezení na robotické převodovce právě kvůli chybě vstřiku. 

Upraveno uživatelem Kleofáš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak se mi stalo to samé, při předjíždění na dálnici. Naštěstí kousek od domu, dojel jsem v nouzovém režimu.

5008 1.6 HDi, r.v. 2014, má najeto 181000 Km, závada - spečená vidlička na vstřiku na 1.válci.

Rychlá oprava Citroen Patera Radotín, cena cca. 9 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...