Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena batérie


Peugeot 508 SW

Recommended Posts

to ťažko, urobí mi to raz za čas, niekedy je mesiace pokoj, v zime mi občas nevyklopilo pravý späťák, až po naštartovaní manuálne cez ovládač vo dverách, cez dia všetko ok. Servisný technik mi potvrdil, že by to mohlo byť baterkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závada sa neobjaví raz za mesiac, dva alebo tri a všetky súvisia s otvorením či zavretím vozidla alebo štarte (nedobytá baterka), do šetriaceho režimu mi to nabehne po pár minútach aj po dlhej jazde. A závady, na ktoré sa tu ľudia sťažovali, vo veľa prípadoch  boli bez vyriešenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Mám dotaz ohledně výměny baterie. Podle SB tam mám mít EF-L3 720A-70AH , můžu ji tedy v pohodě nahradit tou Exide Premium 12V 77Ah 760A EA770 ? 

Dle technika ze servisu je potřeba zapsat výměnu do řídící jednotky, kvůli správnému dobíjení. Řešil jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre dopoledne. Muze mi nekdo prozradit, jakou baterii do VF............... Baterce budou uz 4 roky, eco mod nastoupi do minuty a stop-start uz nejaky mesice nefunguje:-) Respektive, kdyz dam 650km, tak druhy den dopoledne SaS funguje a pak uz smula. Ne ze by mi to vadilo.

Upraveno uživatelem AlBunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...