Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena batérie


Peugeot 508 SW

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Zdravím všechny prosím o radu. Jakou baterii do 508sw benzin,bez S&S, VIN-VF38E5FVABL037399, dal jsem tam cca pred pul rokem novou Exide, ted si ale nejsem jist jakej typ a ted co mi auto stálo tak tri týdny, tak ani škrt, totalne vybitá,a u jaké je potreba intelig. dobíjení mít zap/vyp,díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Ahoj všichni , včera jsem měnil baterii na 508 ,2,2diesel , 150KW, šest let vydržela a myslím si ,že by to ještě po nabití dala , byla tam ještě originál ,posilám foto . Tak jsem dal tu samou exide ,  za originál v Peugeotě mi řekli cenu 5991 ...

20210210_183129.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HonzaZ napsal:

Hlavně aby ta od Peugeotu byla v kvalitě prvovýroby. Jinak jsem před vánoci kupoval tu samou AGM dceři do 308 T9 za 2730,- a ještě jí dali 300,- za starou.

Slušná cena za odkup. Mě nabízeli 200,- :nevim  Ale to to raději odvezu na šroťák za 13,50Kč/kg. Mám 77 Vartu a Exide, a každá má přes 20kg :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 2. 2021 at 9:31, Marek47 napsal:

Ďakujem za odpoveď, pozeral som ju no nemám v aute systém štart stop tak sa chcem spýtať či by som tam mohol dať túto? Ďakujem

https://autobaterie.heureka.sk/exide-premium-12v-77ah-760a-ea770/

Ahoj taky mi ukončila před časem baterie svůj život (8 let vydržela ) , tak jsem dal novou tu samou co odkazuješ (EXIDE) , také nemám S & S a inteligentní dobíjení se mi povedlo pře diagbox vypnout tak jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hloupý příběh. Vloni v dubnu mi zničehonic nic po 4 letech odešla baterie koupil jsem novou Exide podle VIN (ještě jednou děkuji Jarokare). Pred 14 dny začal cca po 5 minutách vyskakovat econom kod. Tak jsem ji vyndal, změřil 12,54V. No když už byla venku, tak jsem ji nabil. Po nabit a 2 dnech mela 12,56V. Tak jsem ji tam dal zpět. Jel jsem potom 2x do práce najeto cca 250 km v sobotu umýt a v pondělí ráno jsem nenastartoval. Odpoledne bylo na baterii 12,11V. Tak jsem ji zase vyndal, po chvíli ve sklepě začala stoupat někam k 12,23V. Po nabití a cca 6 hodinách odpočinku je na 12,53V. Přemýšlím nad reklamací. Pomohl by recond program nabíjení? Máte s tím někdo zkušenost.  Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamaci bych klidně zkusil. Prodejce se stejně asi vymluví na špatný způsob nabíjení apod., ale za pokus to stojí :myslim Předpokládám, že to nebude AGM. Volt kontrol měly 508 až od roku 2012, takže to bude nějaká EFB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...