Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1.4 XS


vinorak

Recommended Posts

Tak jsem si pořídil jako druhý vozítko 106ku 1.4 výbava XS prodáno v Itálii 1997. Jsem druhý majitel v Čechách a třetí celkově. Minulý majitel vlastnil auto 9 let a najel 70 tisíc. Výbava zahrnuje sportovní sedačky, přední el. okna, jeden airbag, imobilizér, centrál s dálkou a sevo - který nefunguje :D Auto bylo za super cena a ,má standardně odhnilý podběhy od podlahy v kufru. V TP jsou zapsaný i 14ky 165/65... Plány do budoucna jsou opravit kastli , servo, dát větší brzdy ( nechlazený bendixy mi opravdu nepříjdou adekvátní) a strašně rád bych z toho udělal sporta, lemy se mi vždycky líbili.... a když už se to bude vyvařovat, tak říznout vzadu do kastle neni zas taková operace....  a pořád přemejšlim jaký kola na to dát aby to bylo hezký :D

Akorát dneska ráno to chci nastartovat a po chvilce když to běželo slyším divnej zvuk tak otevřu dveře a pod autem stříká benzín :aut spojka u palivovýho filtru se rozhodla že je jí zima a ten tlak už nehodlá sál snášet, tak se to musí nějak opravit, doufám že se to nerozlomilo, protože v peugeotu se to vedení už sehnat nedá...

DSC01508.JPG

DSC01509.JPG

DSC01510.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Tak konečně proběhla výměna serva. Sehnal jsem ho za 1000 a funguje :D výměna trvala na heveru asi tak hodinu, nejhorší bylo povolit tlakovou hadici, bylo tam málo místa a moc se tomu nechtělo. Takže teď už jenom vyvařit ten kufr, ošetřit celou podlahu od povrchový rzi a vyprat sedačky, protože jsou trochu zatuchlý jak do auta teklo kufrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...