Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pripravovane srazy - nebo smazat?????


Scratch

Recommended Posts

Nevim zda si toho vsimam jen ja.... ale v sekci pripravovane srazy je jeden pripravovany sraz, ktery se dva roky neupgradoval a asi ani nekonal........ dalsi sraz je zamknuty a taky se asi nekonal.... pak tam jsou prazske nesrazy... no budiz a modranska pumpa pul roku taky neaktual......... tak aspon ze ten fotbalek trosku zije a vanocni sraz je funkcni a tesim se na nej. nicmene si opravdu myslim ze prvni dva jmenovane "srazy" jiz nemaji v prislusne sekci co delat. existuje na to archiv.... nebo ne?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti rozumim, ale takhle tam pak budou zustavat vsechny neuskutecnene srazy? Sraz MIlana F1 se taky nekonal a nevidim ho tam. Ch valim snahu, ale myslim si, ze to tam uz nema co delat a melo by to byt uklizeno. Akorat to tam prekazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to přesunul, pravě jsem si uvědomil že i ten Milanuv neuskutečněný tam někde je.

A jinak, pro všechny: Když vidim tema které je potřeba přesunout tak ho nahlásím, uvidí to tak všichyni modi a provedou to.

Jinak ještě k připravovaným srazům, něco by tam být mělo, nemuže to tam být uplně prázdný že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neni treba z toho delat halo a prudit kvuli kdejake kravine ale ty srazy mne byly do oci. dalsi veco co me bije do oci a nehlasim ji, jsou medvedovy reporty z jeho vikendu v pokecu, misto toho aby to dal do cestovani a tipu na vylety. pokud s tim ale neprestane, zacnu to nahlasovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Scratch napsal:

Tak neni treba z toho delat halo a prudit kvuli kdejake kravine ale ty srazy mne byly do oci. dalsi veco co me bije do oci a nehlasim ji, jsou medvedovy reporty z jeho vikendu v pokecu, misto toho aby to dal do cestovani a tipu na vylety. pokud s tim ale neprestane, zacnu to nahlasovat :)

Takže vlastně budeš prudit a dělat z toho haloo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No porad lepsi to nahlasit, resit a nespokojit se s odpovedi typu nevim kam to dat, nez tam nechat rok stary sraz ktery se nekonal a delat ze to tam patri...... Fakt na tohle dohadovani nemam naladu. 

Peta.... tak pokud nas kdokoli chce informovat o tom co cely den delal tak ma na to vlakno Co jste dnes udelali....... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase tolik vláken tam snad není. Tohle je dva měsíce staré a od té doby bylo 8 víkendů. Kolik jste takových příspěvků našli?

A třeba já osobně Medvěda v tomto případě chápu. Ne všechno autor chce, aby zapadlo v "Co jste dnes udělali".

Pochopitelně každý máme nárok na názor a možnost příspěvek nahlásit, že by měl být někde jinde. Jsem rád, když nám pomáháte udržovat pořádek na webu, všechno nevidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to když si to vezmeš vlastně podobné některým příspěvkům ve vlákně "potkal jsem klubáka", které jak většina z nás správně chápe je o tom, když na někoho NÁHODOU někde narazím, třeba na cestě, či u obchoďáku a tak .. a je to neplánovaný sraz. Ale co chvíli se tam objeví skvosty typu "potkal jsem XYZ na kafi u něj doma" ... Taky proto jsem si rejpnul, když jsme se se Scratchem plánovaně setkali na prohlédnutí nového rodinného autí a dal jsem to tam. Holt někdo ty vlákna a sekce využívá tak, někdo jinak ... Mě osobně zvláštní vlákna např. páně Medvědova tolik nevadí, někdy se člověk holt chce prostě pochlubit, podělit. A jak píšeš nechce, aby to hned zapadlo ... Pokud to není denně nebo týdně dá se to asi "skousnout" :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec by mě nevadilo založení vlákna: "Medvědí výletování"  Myslím si, že by si tam Medvěd mohl vést svůj deník a jistě by si to našlo spoustu fandů.... Co ty na to Medvěde...?

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...