Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké gumy na peugeot 306


chuck11

Recommended Posts

Jaké gumy jsou u vás předepsány na Peugeot 306 1.8 16V.Jsem stoho jelen ve velkém techničáku mam předepsané 175-65-R14 :bojim a na s?ítku na dveřích 195-55-R15.

Mám tam sice obuty 205-50-R15:D,ale chtěl bych vědět co tam má být:papa

[upravil dne 4.1.06 chuck11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

jsou predepsany 185/65/14 ...obouvam na leto 195/50/15 ...spravne by melo byt 195/55/15 ale neni to tak velkej rozdil jinak ted na zimu tam mam tusim 170/70/14 :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam predepsany 195/55 15\" letni i zimni .. a mam takove tuseni ze 306ky o obsahu 1.8 a 2.0 maj vsechny mit 195/55 15\" (krom me verze u ostatnich predpokladam na zimu nejakou mensi resp. uzsi predepsanou alternativu)

A foukam podobne jak JBily 2.4 vpredu a 2.2 vzadu (ale spis podle momentalni potreby) ... predepsano je ovsem 2.5 vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2AKCZ: jenze ty nemas 1.8 :) to auto bylo prodany v CR, nebo je to dovoz zvenku? U druhe varianty je obcas uvedeny \"spatny\" rozmer...

175 budou o 6 mm mensi... se zastav nekdy v prodejne peugeotu a optej se :D

ja mam na dverich i v papirech 195/55/15 @2.5 tlak (jezdim 2.6 ve predu a 2.5 vzadu), bez alternativ. Ono ani nektere 15\" disky se nedaji obout, mam od brzdicu k zavazim mezeru asi 5 mm .... :D

na jaro mam v garazi 195/50/16 a na obcasne zablbnuti 205/40/17 (kdypak bude srazik na okruhu??? :papa:papa )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty .. Nejak ted nerozumim Tve rakci .. ja psal ze na moje auto jsou jedine oficialni rozmery (a o tom jsem presvedcen nejen podle stitku co tam mam) 195/55 15\" jak na jaro tak na zimu (jak zminujes kvuli brzdicum resp. prednim kotoucum se nedaji dat mensi) a tlak 2.5 a 2.5

Zaroven se ale domnivam ze tyto rozmery jsou platne i pro 1.8 verze s tim ze na zimu je nejaka mensi alternativni varianta.. ale podotykam to uz je jen ma domenka..

PS: Mozna jsem to o neco vys nenapsal dost srozumitelne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Je to 1,8 16V(určitě) jedině že by to byl 2,0 16V:D:D ten je dost podobnej:D

Je to dovoz z F :roll

Jenom tak náhodou ty sedmnácky ti při větším zhoupnutí vzadu nedrhnou co:roll

normalne nedrhnou, jen vyjimecne na leve zadni... treba kdyz jsem se stavoval v Makru pro colu a alkohol, a nalozil jsem plnej vozik do auta (takovej ten velkokapacitni :) ), tak sem musel jet v pruhu pro kamiony :D pripadne obcas v ctyrech-peti lidech. Normalne ale jezdim sam, max. ve dvou a to se mi to jeste nestalo. Jestli ono to nebude vytazenejma blatnikama a uriznutim lemu... ?mozna by to chtelo jeste drobet ten levej vytahnout, mozna nekdy...

si zkus zkouknout origo prirucku a pak to nechat prepsat v papirech, pokud to chces mit v poradku a pouzivat origo rozmer. Pokud ne, tak je to stejne jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen male osvetleni k posledni poznamce, pokud nebudes mit na aute schvaleny rozmer, tj. to co je uvedene v TP, muzes mit problem s pojistovnou v pripade nehody. Ale pokud nechces pouzivat 195/55/15, pripadne ty 14\", tak je to stejne jedno...

2AKCZ: asi jsem byl jeste rozespaly :) nemel jsem jeste ranni kavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste k tem 17\", jestli muzu radit, nedavej je tam... neni to na nase rozflakane silnice. je to pekny, kdyz je silnice sucha a bez sterku a der, sedi to uzasne, ale je to hodne tvrdy a cejtis i kde se vcera vyblila beruska na silnici... v Praze idealni :aut

pekny 16\" s 205/45/16 budou mnohem lepsi, dobre pneu budou sedet a nebude to tak tvrdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

optej se na evidenci vozidel, zakon si vykladaji mnohdy jinak kraj od kraje. zkusil bych na prvni navstevu vzit ssebou origo prirucku s tim, ze tam neni uveden rozmer, co je v TP. Kdyz to neprojde, s potvrzenim od PG by to projit melo, ale bude to drazsi. Minimalne ti tam reknou, co chteji.

Upozornuji, ze jsem to nikdy nedelal, takze moje odpoved nemusi byt uplna a zcela presna...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...