Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektronicky klic - dotazy


drobosoft

Recommended Posts

Zdravim,

mam nekolik dotazu k elektronickemu klici:

1) V prirucce pisou, ze se ma rozsvitit kontrolka, pokud je slaba baterie. V posledni dobe jsem mel problemy s klicem (auto neslo ani nastartovat ani otevrit) a nikdy se mi zadna kontrolka nerozsvitila. Sviti to nekomu?

2) V servisu mi rekli, ze se baterie meni bezne po pul roce. My mame puvodni uz vice nez tri roky. Je mi jasny, ze zalezi jak casto kdo jezdi. Jak casto baterii menite?

3) Po vymene baterie mi klic vubec nefunguje. Zkousel jsem to aktivovat podle postupu v prirucce, ale porad se nic nedeje. Nejsem si jistej, jestli je ten postup napsany spravne. Prijde mi jako blbost psat, ze se ma zapnoutzapalovani, kdyz ten klic nefunguje.

----

Opětná aktivace dálkového ovladače 
- Zapněte zapalování. 
- Okamžitě stiskněte jedno z tlačítek na dálkovém ovladači a držte jej několik sekund. 
- Vypněte zapalování. 
Dálkový ovladač je znovu plně funkční. 

----

Podarilo se to nekomu aktivovat?

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teda ten návod jinak. Vypněte zapalování - párování - zapněte zapalování :myslim 

I když u klíče nefunguje dálka, tak s ním musí jít auto nastartovat (zapnout zapalování). Když to nejde normálně, tak dle postupu přes vložení do "spínací schránky". Taková ta přihrádka u nastavení "head-up" displeje :myslim 

Jinak když nechám klíč vymrznout, tak se mu taky nechce z kapsy fungovat. Auto nic nehlásí :nevim To 308 hlásila slabou baterii v klíčku (v logu chyb) poslední 2 roky, než jsem se jí dokopal vyměnit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Já mám auto 3,5 roku a v poslední době se mi 2x stalo, že auto klíč nedetekovalo - nešlo "bezklíčkově" odemknout ani nastartovat. Nefungovala ani tlačítka na ovladači. Do auta jsem se dostal až nouzovým klíčkem, kterým jsem normálně otočil v zámku dveří. Centrál zafungoval a auto se celý odemklo.

V obou případech se to nakonec zase nějak chytlo, třeba po 10 minutách. A pak to zase normálně fungovalo.

Žádné upozornění na slabou baterku jsem nezaznamenal, každopádně jsem si řekl, že by to mohla být baterie a v ovladači jsem ji vyměnil.

Žádný párování po výměně baterie jsem nemusel řešit, klíček normálně fungoval.

Od té doby je to pár týdnů a zatím se žádný problém neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

toto přesně se mi stalo včera. prijdu k autu a nic nereagovalo, po chvilkove panice ( zrovna jsem měl dálkové bez servisního klíčku) jsem auto odemkl normálně chycenim za kliku u řidiče a pak normálně nastartoval. žádnou hlášku o slabší baterii jsem  nezaznamenal. doma jsem měl baterii novou,  tak jsem jí vymenil a zatím v pořádku. A co se týče párování, měl jsem to úplně stejně, vyměnil jsem baterii a fungovalo to hned. 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s kľučikom sa u mňa objavil 2x v zime, keď som ho mal vo vrecku bundy tak, že bol v chlade. Po príchode k autu nefungovalo ani diaľkové ovládanie, ani štartovanie. Nepomáhalo ani vložiť kľúčik do tej priehradky pod volantom. Skúšal som odpojiť baterku auta a potom sa to rozbehlo, ale podľa popisu tu mi to skor sedí na to, že klučik som si dal do nohavíc a teda sa medzi časom ohrial a začal fungovať. Druhý krát som už baterku neodpájal a po ohriatí znovu začal fungovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahojte, je to mozno trocha off topic pre toto vlakno, ale nechcem vytvarat nove.

Mam taktiez el. Klic a niekto sa mi snazil dostat do auta a zlomil zamok. Zamok je pootoceny a neda sa vratit naspat a klucik tam samozrejme uz nevopcham. 

Kaslal by som na to, ale v pripade, ze mi skape baterka som nahraty.

Viete mi poradit ci sa da kupit nejaka nahrada, ale musim ist priamo do Pezotu ? Pripadna cena v pezote.

Plus aka zlozita je vymena ? Musi ist dole tapacirung alebo staci odsrobovat zamok z boku dveri ?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...