Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnuti start stop a hlidani tlaku pneu u 508


doctortom508

Recommended Posts

Dle mého, pokud auto má systém hlídání tlaku v pneu, musí být funkční, jinak vozidlo nevyhovuje zákonu o provozu na pozemních komunikacích a v lepším případě můžeš dostat pokutu. Je to tak? Takže doporučuji ventilky dokoupit a systém nevypínat. Lze pořídit už za 1000Kč/ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlídání tlaku v pneu TMPS se dá vypnout jen přes diagnostiku ....., start stop systém nemám (naštěstí), takže neumím poradit

Jered@ tak by mě zajímalo jak to ti policajtí zjistí, aby mě dali pokutu ....... díky za odpověď

Upraveno uživatelem jarda20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slysel tak Start Stop mr*ka vypnout nejspis nejde .. ale mrkni na YouTube nekdo to (u Skodovky, ale i tak) resil dozapojenim jakehosi relatka pod tlacitko kterym vypinas system manualne a udela to jakoby za Tebe pokazde ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Pe.Tr napsal:

na Hyundai foru si někdo vyrobil tistak cca 40korun , který umistil za tlačitko vypnutí startstopu , a ten tistak 5 sekund po startu za řidiče ho jako zmačkne .

nasel jsem i neco na you tubu z ebay hotovy casovy rele za par kacek. to ty origo konektory,  ktery jsou potreba na zapojeni mezi kabelaz a tlacitko budou drazsi

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja našťastie štart-stop v aute nemám, ale v bývalej Audine som ho mal a riadne mi liezol na nervy. Tak som hľadal, až som sa dostal k informácii, že cez diagnostiku je ho možné preprogramovať. Stačilo zmeniť jednu číslicu v jednom kanáli, potvrdiť zmenu a štart-stop zmenil logiku. Vypínačom sa nevypínal ale naopak zapínal. Takže bol naďalej funkčný, ale po naštartovaní auta bol vypnutý a zapínal sa až stlačením tlačidla. Ako u normálnych ľudí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...