Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnuti start stop a hlidani tlaku pneu u 508


doctortom508

Recommended Posts

Zdravim,

nevite jestli TPMS pres diagnostiku jde opravdu vypnout? V Peugeotu mi ted rekli, ze mi to nevypnou kvuli te vyhlasce EU. Kdyz jsem jim rekl, ze auto bylo vyrobeny pred 2014, takze se na nej ta vyhlaska nevztahuje, tak mi rekli, ze uz to ted vypnout nejde - ze to diagnostika nenabizi. Prijde mi to jako blbost, protoze se urcite delaly modely bez TPMS, kde to je v diagnostice vypnuty.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

Zdravím 

co se týče Start Stop systému,mě osobně drtil :( , ve městě stojím věčně na brzdě a startér i turbo,dostává na pr...,tak mě to nedalo :myslim a  dal relé mezi tlačítko Start Stop, které spíná impulz od spínačky ke startéru a je klid,když jej potřebuji aktivovat,stačí tlačítko Start Stop zmáčknout,prostě opačný systém a já mám klid,zatím žádný chybové hlášení :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 11. 3. 2018 at 21:20, chuck11 napsal:

Ale jde,musíš to vypnout na diagnostice na dvou místech ;)

Ahoj.

Můžeš napsat kde na dvou místech se to vypíná? (Hlídání tlaku v pneu) Protože ne každý kdo má origo diagnostiku ví kde to vypnout.

Například když jsem byl u típka s diag na zapnutí tempomatu musel jsem ho navigovat tady podle fóra protože vůbec netušil že něco takové jde vůbec zapnout.

Díky.

PS: Sorry že to píšu sem, nevšiml jsem si. Chci si to taky vypnout na P407.

Upraveno uživatelem Ice-man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...