Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 Hdi


borko26

Recommended Posts

Mám dotaz a potřeboval bych radu. Včera jsem nechal dělat rozvody i s vodní pumpou. Večer mi to dovezl rano nádobka byla prazdná dolil jsem destil vodu a jak jsem dojel dnes domu tak z nádobky šla pěna a voda byla okr jak by rez . Co mám udělat aby to nepěnilo a voda s fridexem nebyla barevná

Děkují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy ty to beries ako poruchu ,ja si skor myslim ze nemali cas to poriadne odvzdusnit cize pockat kym sa motorohreje a otvori termostat a postupne dolievat ,

tak s to odvzdusnil on sam za jazdy a vodu potom dolial  jasne je to nezodpovedne (a mali ho upozornit aby aspon prvych 100 km kontroloval hladinu vody hoci by bolo vsetko vporiadku)ale myslim si ze motor bude v cajku ,pripadny unik vody by videl na zemi a urcite to neprehrial  to by tu uz pisal nieco ine 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpovědě. Ale nádobka byla prázdna než jsem ráno vyjel z garaže. On to asi dolíval večer protože auto dovezl večer. Ráno jsem dolil než jsem vyjel. Teplota byla vpohodě žadné stoupaní . Přišel jsem náhodou nato protože jsem koupil novou baterií a šel ji vymenit a všiml jsem si že nádobka je divná barevná a teče ven voda. Pomalu jsem to otevíral protože to bylo ještě teplé tak šel vzduch a nádobka byla plná dovrchu. Odebral jsem vodu po rysku. Otvíral jsem ji asi po dvou hodinách po zaparkování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sleduj hladinu ak sa uz nebude menit tak pravdepodobne vsetko ok

a odvez mu to ako pisu chlapi nech to precisti a hlavne poriadne odvzdusni

co som videl profi mechanikov tak to odvzdusnuju za tepleho motoru ked otvori termostat vtedy pri zvysenych otackach sa to odvzdusnuje docela rychle 

takze ja to robim tiez tak(je to proste univerzalne a osvedcene) a nevymyslam ziadne ine sposoby i ked su ine a urcite funkcne 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, krtek 2 napsal:

ozzy ty to beries ako poruchu ,ja si skor myslim ze nemali cas to poriadne odvzdusnit cize pockat kym sa motorohreje a otvori termostat a postupne dolievat ,

tak s to odvzdusnil on sam za jazdy a vodu potom dolial  jasne je to nezodpovedne (a mali ho upozornit aby aspon prvych 100 km kontroloval hladinu vody hoci by bolo vsetko vporiadku)ale myslim si ze motor bude v cajku ,pripadny unik vody by videl na zemi a urcite to neprehrial  to by tu uz pisal nieco ine 

ano, napsal jsi to přesně :), dovedu si to živě představit, protože jsem na dílně dělal--rozvody dodělali na poslední chvíli, nalili vodu a tradá za zákazníkem :D, kdyby mu aspoň řekli ,,hlídej si vodu, nestihli jsme to odvzdušnit'' ..., nakonec zaplatil si i to odvzdušnění, je to prostě taková nedodělaná práce...

včera jsem byl u doktora, na dveřích ordinace do 14 hodin, přišel jsem na řadu v 15.30 :mrk, celou dobu jsem čekal, kdy sestra zavře dveře a pošle nás domů, nestalo se :bojim, prostě tu várku, co si dovnitř nabrala musí ten den doktor zvládnout, i kdyby to bylo po prac. době, tím chci říct, že odvzdušnění chlad. systému zas netrvá tak dlouho, aby to nemohli dokončit:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...