Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008 - ceník pro český trh


Schreek

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Pro prodej jednoho vozu a bez následného servisu se já hádat nehodlám. :bojim To je obchod. Doma také musím platit za jídlo, vodu, plyn, elektřinu a spoustu dalšího. Zákazník to za mne nezaplatí. To pro mne znamená, že si na ně musím vydělat svojí prací. Zeptám se. :myslim  Nechodíme do té práce proto všichni?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasicka forma prodeje aut za nic. prijde new dealer aby plnil a mel bonusy tak proda i pod nakup, jednou ovsem nesplni kvotu nedostane bonusy z kterych doplati ztraty a samo chod dealerstvi vcetne mezd= dealer zkrachuje nebo v lepsim pripade prijde o autorizaci znacky, no a zakaznik pak vola ohledne reklamaci jinde.... no tak at se stara chlapec kdyz nase nabidka o 5 tis drazsi mu nebyla dobra.... 

Tomu se pak smeju, proste kupujes si i servis k autu. napr mercedes centrala nedopusti rozdily v cenach aut mezi dealery, ti pak mohou jen soutezit v nabizenych sluzbach ci vyhodach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. prosince 2016 at 13:50, Pe.Tr napsal:

Klasicka forma prodeje aut za nic. prijde new dealer aby plnil a mel bonusy tak proda i pod nakup, jednou ovsem nesplni kvotu nedostane bonusy z kterych doplati ztraty a samo chod dealerstvi vcetne mezd= dealer zkrachuje nebo v lepsim pripade prijde o autorizaci znacky, no a zakaznik pak vola ohledne reklamaci jinde.... no tak at se stara chlapec kdyz nase nabidka o 5 tis drazsi mu nebyla dobra....

Tomu se pak smeju, proste kupujes si i servis k autu. napr mercedes centrala nedopusti rozdily v cenach aut mezi dealery, ti pak mohou jen soutezit v nabizenych sluzbach ci vyhodach.

A to je klasické jen u nás nebo i ve světě, že si koupím auto a musím jezdit do servisu a reklamovat jen tam, kde jsem si ho pořídil?! omg.

 

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...