Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008 - ceník pro český trh


Schreek

Recommended Posts

Přesně tak plno lidi koupilo auto u dealera ,ale zjistili pak ze v servisu jsou matlaci co nic neumí,a jezdí na servis úplně jinam i když to maji 2-3xdal.....

Při koupi toho moc nezjistis jaký kdo ma servis a přístup to az po následné případne reklamáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to asi není dané, ale dle některých příspěvků tu je patrné, koupíš auto u pana A, tak si tam jezdi a reklamuj si to tam a vše si tam dávej, u pana B nemáš šanci, protože pan B neměl provize z prodeje.

Já si asi nikdy nekoupím nové auto, ale byl jsem  2x při jeho vybírání a koupi v loni...v Kolíně v Peugeotu na 508, člověk tam vybírá a nechává tam přes půl mega a oni ti daj vlastně zajíce v pytli, ani si nemohl vyzkoušet automat (asi si ho měl vyzkoušet jinde) a vypadalo to jako... vůbec co chceš, je to prostě auto

a potom v toyotě v čestlicích a ,,jen,, za 300 000 a člověk se mohl projet a vyzkoušet jak naftu tak benzín a jak manual tak i automat (variator). No nevím

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jasný, ohledně koupi a přístupu, ale já jsem nejdřív reagoval na Pe.Tra ohledně koupi u levného prodejce=krach a potom následně reklamuj kde chceš.

Ale opravdu se vyvarujte Peugeotu v Kolíně (za Kolínem), i ty náhradní díly je sama ochota...Raději jedu 20 km dále do Číněvsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...