Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Honza 3008

Gratulace k novému vozítku. Já doufám, že už se snad skutečně brzy taky dočkám, údajně by měl jít do výroby v srpnu, tak snad už konečně to tak bude, po těch všech slibech:myslim Je to krasavec, tak pak sem dej nějaké poznatky...Mě manželka přemluvila, abych objednal na poslední den Peugeot emotin day jízdu v 3008 GT line, 2,0 blueHDi v Praze na Zličíně,asi měla strach abych si to nakonec nerozmyslel a nezrušil objednávku, no a když se projedu, tak že budu chtít čekat dál...Bylo to parádní a ani se mi nechtělo z auta vystoupit, takže ještě dám Peugeotu šanci do srpna:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Taif Vydrž! Rozhodně se to vyplatí.

K poznatkům - zatím jsem plný dojmů a učím se s tím zacházet :aut Teda myšleno hlavně s I-cocpit a dalšíma elektronickýma blbinkama.

Jinak - svezení je perfektní, podvozek je podle mne na naše někdy i tankodromové silnice super. "Neobvyklý" volant mi padl do ruky hned. A celkem mi ani nevadí ovládání klimatizace přes dotykový displej, i když jsem psal, že se toho bojím. Displej a jeho odezva je perfektní. 

Zatím mám nalítáno 500km, tak ho šetřím. Průměrná spotřeba 6,8.

Další hlášení podám později :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dneska uděli s novým vozem 580 km. Pocity dobré. Svoje si odpracuje. 3.0i to není, ale svezení fajn. Spotřeba trošku vyšší 7,1, ale jinak klidek. Mirrorlink s navi funguje skvěle, telefon taky. Na reklamci půjde reprák u řidiče, chrastí jak sviňa a něco lupe/chrastí/cvaká v kapličce. Hned sem náhlasil a nemaj problém. Tak snad jsou to poslední věci co reklamuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Charlie 1 napsal:

Benik1984 to máš bílou metalizu?

Ty mas 1.6 Hdi 88kw?jak jsi spokojen s motorem?

Základní bílá to není, byl tam nějaké doplatek, ale na metalízu to nevidím. Ta 1.6 v klidu. Není to závodník, ale na klasické pracovní a rodinné ježdění je úplně v klidu. Už mám dneska za sebou 1000 km a fakt v klidu. Za plynem to jde, rozjezd svižný.

Upraveno uživatelem benik1984
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...