Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Od októbra ma byt k dispozícii nový motor 1.6 Puretech 180k EAT6, na ktorý čakám.

Je bežné u Peugeotu, že s novým modelovým rokom prichádzajú aj drobne zmeny? Napríklad lepšie rozlíšenie kamier atd?

Nikdy som Peugeot nemal tak neviem ako to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže s novejma motorama přijdou změny v podobě filtru pevnejch částic a nový problémy budou na světě.Myslím,že 1.6 Puretech je jen přejmenovaný 1.6 THP a doplněnej o ten filtr.Já mám od dubna ojednanou 5008 a doufám,že to ještě filtr mít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MikeSV dnešní THP s těmi prvními nemají nic společného. Peugeot ale z tohoto důvodu-předsudků že THP je špatné,  prostě mění marketingový název na Puretec. Z mého pohledu to měl udělat už před několika lety a mohly se benziny lépe prodávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Předsudků" ? Možná ty novejší, poslední cca tak 3-4 roky co tak čtu už jsou vychytané, ale ty první THP byl průser za průserem tak prostě holt oturbené benzíny od BMW/PSA získaly právem špatnou pověst a té se jak známo velmi špatně zbavuje...   :myslim

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mám dotaz na majiteľov New 3008  10/2016 na spodku auta  kadiaľ vedu hadičky od nádrže a brzdové hadičky mi chýba taký úzky 15x40 cm plastový kryt ktorý zakrýva spomínané hadičky. Neviem či tam bol alebo nebol. Mohol by sa niekto pozrieť či ho tam má. Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 10 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...