Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Všechny zdravím. Tak jsem se snad už konečně dočkal. Dneska mi volal prodejce, že naše auto je už vyrobené, včera ho naložili v Sochaux na kamion (dokonce mi řekl i spz kamionu) a zítra by mělo přijet do Kolína. No a pak už jen dovoz k prodejci a předávka. Snad se cestou nic nepřihodí... Jen tak mimochodem, dnes je to přesně 10 měsíců co jsme auto objednávali :aut Až bude doma, tak se ozvu s prvními dojmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mate59

Možná by to chtělo si pořádně prohlédnou ceník než začneš dělat paniku. V nejnovějším ceníku je zrušena verze ACCESS. Tuto verzi si nikdo neobjednával.

Ceny za další výbavy ACTIVE a ALLURE zůstávají od uvedení vozu na trh v 11/2016 stále stejné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Všechny zdravím. Tak auto je už od pátku doma, ale zatím jsem se nedostal k tomu abych sem něco napsal. První dojmy jsou velmi pozitivní. Hned na víkend jsme jeli na chalupu ( 145 km), museli jsme, bylo třeba posekat. Spotřeba dle PP byla 5.9 l, při dodržování rychlostních limitů, což mě velmi mile překvapilo. Zpět jsem vezl na střeše kola, a auto bylo více naloženo (úplně plný kufr) a spotřeba byla 6,1 l, takže za mě velká spokojenost, předpokládám, že to ještě klesne. Jedná se o verzi GT line, 2.0 blueHDi, 110 kW. Auto vypadá skvěle a skvěle jezdí, zatím máme najeto pouze asi 500 km, ale i tak je to parádní svezení. Krásně " šišatý" malý volant se skvěle drží a na přístrojový diplej jedobře vidět. Velmi dobře svítí přední Full LED světla, ty jsou parádní. Dobré je i el. otvírání kufru, elektromotorek, který zadní výklopné dveře pohání je sice trochu hlučnější, ale vyloženě to neruší. Navigace paráda, celkové nastavení a ovládaní auta je velmi jednoduché. Mám manuální převodovku, řadí se hladce, jen si musím zvyknout na polohu řadičky ( oproti stávající Oktávce mi příde trochu jakoby "mimo osu"), ale myslím, že jde jen o zvyk. Zatím nikde nic neklepe nevrže a vše funguje jak má. Parkovací kamera je fajn včetně naklápění zpětných zrcátek, ale stále mám tendenci více koukat do zrcátek než na kameru, taky jde o zvyk. Bezklíčkový přístup a startování tlačítkem je moc fajn, to se mi líbí. Motor je tichý, uvnitř auta není skoro vůbec slyšet a zátah je slušný, není třeba se bát s ním předjíždět. Výbava verze GT line je velmi dobrá, plus nějaká příplatková, takže mám vše co potřebuji a co jsem chtěl a i něco navíc, třeba integrované vůně, ty jsou velmi příjemné:). No z prvních dojmů zatím asi vše. Později dodám i nějaká fota v sekci "Naše káry"...:cool: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybral si si krasne auto s dobrym motorom. Chcelo by to pridat fotku toho krasavca. FullLED su vynikajuce, mal som nejaku dobu 308 ktora to mala a to bola parada tie svetla.

Bezklucovy pristup je tiez super, to mam a je to paradne, ale na druhu stranu to ulahcuje kradez auta, preto som dal dodatocne zabezpecenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Taif, vdaka praci mam skusenost s odcudzenim vozidiel a na bezklucovy pristup staci, aby zlodej presiel tesne okolo teba, ked mas pri sebe kluc a pristroj ho oskenuje a ked pride k vozidlu, tak auto si mysli, ze zlodej ma kluc a tak sa deaktivuje aj alarm aj imobilizer, cize sadne, stlaci gombik a odchadza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2017 at 21:17, Taif napsal:

No jo, tak budu muset zapřemýšlet také ještě o něčem dalším:myslim Díky za upozornění a tip, ale budu se muset porozhlédnout po něčem tady v ČR , na Slovensko to mám z ruky:roll

Nemusíš na Slovensko.

https://www.aktualne.cz/proc-neni-dostatecna-mechanicka-nebo-pouze-elektronicka-bezp/r~ddb896889a0d11e7bce3002590604f2e/

http://www.vamsystem.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...