Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Tak je zarážející, když v reklamě visí cena (jen příklad) "od 499 900 Kč", ale pokud takové auto chceš, nedostaneš ho, protože i za tu základní (nejhorší) barvu si připlatíš 4500 Kč. :D 

Jo, objednáme to bez barvy, jenom v pozinku, to stačí. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suříková červeň základní - bez příplatku :D

U nové P3008 je základní "bezpříplatkovou" barvou ŠEDÁ HURRICANE / STANDARDNÍ BARVA - příplatek 0,- Kč

 

A teď jsem koukal na Karoqa a tam žádná barva v základní ceně není, u každé je cena vyšší než nula - nejlevnější je Bílá Candy - 4.000,- Kč

 

Takže suma sumárum P3008 v úplném základu je konečná cena rovná položce "cena od" - tj. 510.000,-

Škoda Karoq je na tom trošku jinak - k "ceně od" je třeba přičíst cenu barvy a pak máme výslednou cenu vozu v základní výbavě :cool:

Karoq.jpg.1242896b941b2ce690f57d8e398ae049.jpg

Upraveno uživatelem Honza3008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci chlapci než se začnete strefovat do cen tak si přečtěte ceník modelu P 3008 

Nemetalický lak Šedá Hurricane  0,- Kč

Nemetalický lak Bílá Banquise   4.500,- Kč

Metalický lak (všechny odstíny) 15.500,- Kč

Perleťový lak bílý Nance a červený Ultimate 20.000,- Kč 

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena vozu PEUGEOT 3008 ACCESS 1.2 PureTech 130k MAN6 je 510.000,- Kč

Za prodej starého vozu dostává klient bonus -20.000,- Kč a při použití financování od PSAF další slevu -10.000,- Kč.

To znamená, že se dá říct, cena vozu od 480.000,- Kč včetně DPH.

Jen maličkost a nekamenujte mne za přirovnání. Tento týden mne zavál do nejmenované prodejny AUDI. Nejlevnější vystavený vůz byl za 685.000,- Kč. Další poznatek, naše venku stojící předváděčky jsou méně zaprášené než ty co stály v prodejně.

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak šedá Hurricane je zdarma. Už se to asi mění, že bílá není ta zdarma. Stejně jako u škodovky, tam je to modrá Pacific (u Karoqa asi teprv přijde) - ale po zkušenostech s touto barvou ji nechci ani kdyby byla sleva na auto 50 000 Kč. :bacha 

Doufám, že Peugeot nemá problémy s barvou Hurricane... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1

Huriicane je sice zdarma, ale já bych jí nechtěl. Podle mne to je nejhnusnější barva co se na Peugeot dává. Je tedy pravda, že už od nás odjely tři 3008 v této barvě a údajně je to oblíbená barva ve Francii. Za mne ale :bojim. Je to tak, že každému se líbí něco jiného. Bílá nemetalická zůstává zdarma u většiny modelů Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl supr nabídku na 308 GTI právě v Hurricane, zajímavá barva, lehce do modra. Ale prostě ta asociace tmavá pastelka mě děsí. Ale kdyby servisně nebylo GTI tak drahé, měl bych ho doma v té hnusné barvě. :D 

Když si vezmu ten škodovácký Pacific, je na tom vidět kdejaký škrábanec, já říkám, že tuhle barvu jde poškrábat pohledem. :D Navíc na docela velkém množství aut se tato barva loupe (přesněji krycí lak), a to mluvím třeba o dvouletém autě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím, 

mám svou 508SW GT na servise a tak jsem si půjčil 3008 Allure 1,2 MAN6. Napíšu pár postřehů, na které jsem zatím po cca 150km jízdy narazil:

+ pohodlná jízda, auto dobře tlumí díry a je velmi tiché

+ digitální budíky a volant (malý volant krásně padne do ruky)

+ motor hezky táhne na to že je to jen 1,2 a při 130km/h ani nevíte že jedete

+ pro mne krásný a vyladěný interiér (pro manželku UFO)

 

- delší dobu jsem hledal optimální nastavení sedačky (měřím cca 187cm)

- vysoko položená řadící páka, řazení není moc pohodlné a po cca 60km jízdě jsem již začínal cítit rameno

- absence manuálního "vypnutí" výdechů klimatizace, výdechy lze vypnout nebo zapnout jen pře I-cockpit. Výdechy uprostřed při zapnuté klima mě velmi obtěžovali foukáním studeného vzduchu přímo na ruku a rameno. 

- vcelku malý kufr, na dovolenou pro čtyř-členou rodinu si myslím že bude problém vše do kufru dát

Kladů i záporů je určitě ještě více, toto jsou prvotní postřehy ze zapůjčeného vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...