Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

JVT

Já vydržím, ostatně jsem to už psal, ale je to fakt dlouhé čekání ( objednával jsem 5.11.2016). O všech problémech vím, jak odtud z fora, tak od prodejce a různě z netu. Naopak, já prodejce chválím, protože se opravdu aktivně snaží s tím něco udělat, ale spoustu věcí také nedokáže. Navíc jsem s ním stále v kontaktu a průběžně mě informuje co je nového. Také si myslím, že to auto za to čekání stojí a doufám, že bude šlapat v pohodě a nezklame mě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taif

když jsi si objednával vůz tak se ve verzi Allure nabízel i motor 2.0 BlueHDi 150k. Bohužel kapacita výrobce nestíhala a proto se tento motor dočasně vyřadil v ČR z verze Active tak i Allure. Zastoupení značky v ČR na tuto situaci reagovalo vytvořením verze GT Line ve které se tento dvoulitr stále nabízí. Tuto informaci má celá síť a předpokládám, že tě tvůj prodejce o tomto informoval. Opětovné zařazení motoru 2.0 BlueHDi 150k do verze Active a Allure se očekává pravděpodobně v 09/2017. Výrobní kapacita motorárny bude posílena.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...