Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Ahoj přátelé. Po delší době pár nových poznatků o mém rudém příteli :D. Ukazatel průměrné spotřeby se po 1500 km umoudřil a spotřeba je tak 8 až 8,5 l. Ani ho moc nešetřím poněvadž mě baví s nim jezdit svižně. Těším se na každou jízdu protože se ho nemůžu nabažit. Uvidíte sami až ho budete mít. Půjdu asi do čipu i když zrychlení to má solidní a po stále více ujetých km to auto jede furt líp a líp. Jo taky jsem ho už trochu odřel ale brácha má kamaráda lakýrníka tak mi to rozleštil, nadával jsem na sebe hrozně. Takže malá rada při couvání nekoukat jen do zpětné kamery ale kontrolovat i zpětná zrcátka ;). Zklamaly mě originální gum koberce vzadu nesedí přesně a vepředu nezakrývají prostor pod plyn pedálem takže je tam dost bordelu od bot a časem hrozí prodření podlahové látky. Koupil jsem neoriginální https://www.autohotarek.cz/gumove-autokoberce-peugeot-3008-2016-gledring/filtr-vozu-peugeot--3008--2016 a ty sedí suprově. Doporučuji ! Zatím se mějte a přeji všem čekatelům brzké dodání poněvadž auto je opravdu boží !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky @svijam za další poznatky :super  Jak se Ti ho proboha povedlo odřít? A o co? Ale tak to nebylo moc, když se to povedlo rozleštit :cool:  To je dobře, že se ukazatel spotřeby umoudřil - koukám, že podle spotřeby co píšeš ho opravdu moc nešetříš :aut Tak ať rudý přítel slouží ke spokojenosti! Už se nemůžu dočkat až dorazí tem můj rudý ďábel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Couval jsem ze zákazu vjezdu a čuměl do zpětný kamery a zavadil bokem o přenosnou dopravní značku. Zadní senzory a kamera nic nezaznamenaly poněvadž byla značka nad nimi a já kokot se nedíval do zpětných zrcátek. Naštěstí to šlo rozleštit a tak mám další ponaučení :grr

Upraveno uživatelem svijam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspoň že tak. Že to byla prkotina. Ale tohle je dobrý postřeh a ponaučení nejen pro Tebe, ale i pro nás ostatní. Já budu mít couvací kameru prvně až teď ve 3008. Takže pro mne je to důležitá informace. Dík! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

benik1984

Tak ti držím palce aby ti ho vyrobili. Mě nebyli schopni ho vyrobit za celých 7 měsíců, teď jedu 8 měsíc čekání na nové auto a už mě to pomalu přestává bavit. Prodejce mi řekl, že mé auto mu padlo mimo plán do výroby v červnu, ale asi za tři hodiny ze systému vypadlo a znovu už se tam nedostalo, proč to tak je se nikde nedozvěděl a tak k tomu nic bližšího neví. Takže zatím nic. No já jsem psal email dovozci ( Peugeot ČR) a chtěl jsem vědět odpovědi na prosté otázky: kdy půjde mnou objednané auto do výroby, kdy mi bude dodáno, a proč to vázne a že mě už nebaví čekat:bacha Odpověděli mi, že to pořeší a chtěli poslat sken původní objednávky z listopadu 2016...Zatím se nikdo neozval, tak jsem zvědav jak to vyřeší. Nicméně mezi tím jsme ještě řešili další alternativy s prodejcem, tam se sice něco rýsuje, ale nic není jisté na 100%, tak o tom zatím nechci mluvit ať to nezakřiknu:aut

svijam

Tiše závidím, že už auto máš a můžeš ho prohánět ( samozřejmě v dobrém závidím;)). Ty, to by mi kleplo, kdybych ho odřel, ještě štěstí, že to šlo rozleštit. Já mám u stávajícího auto jen zadní parkovací senzory, kameru jsem na autě nikdy neměl, tak snad ze zvyku budu též koukat i do zrcátek. S těmi koberečky je to zajímavý postřeh, díky, já od prodejce dostanu origo gumové zdarma, ale asi pořídím ty co ty...Tak jezdi dál a postupně přidej další poznatky, ať nám ukrátíš čekání:roker

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tě obdivuju, čekat v dnešní době tak dlouho na auto--poslal bych je do pudele a koupil něco jiného, nebo si myslíš, že pežot je ze zlata???

je to stejná plechárna jako většina ostatních značek, dnes na kvalitu kašlou všichni, hlavně vyrobit za co nejméně,bohužel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj snad neporuším pravidla fora, ale čipovat budu u http://www.autochip.eu/cz/kontakt/provozovny/. Měl jsem u nich načipovaný SantaFe  2.2 crdi automat a nemůžu si stěžovat . Auto frčelo jak blázen o 0.5 l menší spotřeba a za 5 let žádný problém. Najeto s čipem 90 tis km. Jo a na ty zpětný kameře je opravdu vidět auto a okolí ze zhora ale tu značku jsem tam neviděl. Na to auto se opravdu vyplatí počkat. Vydržte !!! ;)

Upraveno uživatelem svijam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše v průměru asi o 25  %. Standartní čiptunning. Věřím tomu měl jsem to přesně u stejné firmy u minulého auta a vše v poho.                                                                                                  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to bude fungovat, na tuhle firmu jsou různorodé recenze ... 

chuck: Dobrá poznámka. ;) Já bych tohle raději měřil nezávisle na autochip. :D Ony ty jejich ilustrační grafy jsou mimo mísu. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na brzdě neměřili, ale na minulým autě vše fungovalo bez problému celou dobu co jsem auto měl a kolega co měl stejný načipovaný santa fe najel 110 tis před rokem ho prodal zeťákovi a taky zatím v poho .

Upraveno uživatelem svijam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem konzultoval chip v peugeotu a rekli mi ze zaruka a optiway servis papa lala kdyz to cipnu. Od 1.6. maji pri prijmu zjistovat jestli neni chip v RJ a opravy a zaruky spojene a vyssim vykonem (cti skoro vsechno co se pos*re) neuznavaji :-/ Pobavim se s pravnikem jak to je.. a dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...