Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Já myslím že nesedne.

Vidíš, co člověk, to názor. ;) Měl jsem Dodge Caravan (to bylo velké auto) s automatem. A vůbec mi to nevyhovovalo. (tehdy ale nebylo na výběr)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@StibTo já měl půjčenou jen 1.6 HDi v automatu a i to lítalo slušně, tak doufám, že ten 180 koňovej 2 litr bude trhat asfalt :D.

Mě se celkem ten "klavír" líbí a jak píše @radim.1008 pořád lepší základní ovládání v mechanice než jen přes dotykáč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@svijam podle toho jakej automat a jak je sladěnej s motorem. Když jsem tehdy vybíral Koleose tak jsem ho měl půjčenýho v automatu (variátor) a to bylo jak jezdit s autobusem :aut proto ho mám s fofrklackem. Zato automat ve 3008 je jiný kafe.

Upraveno uživatelem Honza3008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidem s uměleckým cítěním se "klaviatura" líbí. Pro ostatní je tu Ford a jiné značky :D Já spíš narazil na problém u těch spodních tlačítek. Když jsem chtěl přes řadičku sáhnout do toho prostoru pro telefon, nebo peněženku, tak jsem hřbetem ruky omylem vždycky jedno z nich zmáčkl :nevim Jinak můj první dojem byl, že řídím motorový člun ( s SUV nejezdím), ale po pár desítkách km už si to docela sedlo. Ale 508 je prostě 508 :roker

EDIT: Do teď jsem nepochopil, proč byla sedačka řidiče ele, s pamětí a vyhříváním a u spolujezdce bez ničeho a manuální :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@svijam minimaxa te ale nechyta za slovo. Ja do toho ted prelezl na srazu z mondea a opravdu mi to velke neprijde, minimalne uvnitr. Ale celkove provedeni hodnotim dobre az na ten panel s klavirem :D, holt nejsem umelec :D. No a to s tim automatem, jezdim s nimi a jsem rad, ze se vzdy vratim do manualu. Ale rekl bych, ze to je clovek od cloveka.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Schreek napsal:

Příplatek hoši ;)

No trošku mi to připomnělo doby, kdy jsem jezdil s tátou traktorem. On si v prostředku seděl na odpružené sedačce a já vedle na blatníku na sedátku z dřevotřísky :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem opět volal prodejci jak to vypadá s mojí objednávkou, respektive dodávkou vozidla. Bohužel pro mne neměl dobré zprávy, auto ještě nešlo do výroby, tedy vlastně říkal, že mu v systému do výroby spadlo, ale po třech hodinách zase vypadlo...tak to fakt nevím co to má znamenat, i on z toho byl rozčarován. Takže zatím nic a nezbývá než čekat...no, čekám už skoro 7 měsíců:nevim Jako kompenzaci mi slíbil, že mi půjčí vozidlo na nějakou dobu ( řekl mi že klidně na celé prázdniny) a to mimo jiné také z důvodu, že půjčovné za vozidlo bude platit Peugeot a tak by mohli konečně začít konat a vozidlo mi co nejdříve dodat, protože půjčovné je bude prý stát 500,- Kč bez daně na den. Jinak mi ještě poradil abych zavolal nebo napsal email na Peugeot ČR a dotázal se jich kdy mi hodlají objednané vozidlo dodat ( prý mu kopie mého dotazu "přistane" na stole, ale prý mu to nijak neublíží, tak ať to klidně prubnu), možná se pak začne také něco hýbat. Snad to bude k něčemu dobré. Na Peugeot ČR jsem sehnal jen číslo na zákaznickou linku, ale email se zatím nikde nezjistil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie 1

No jo, jenže já objednával 5. listopadu 2016 a dodat měli auto 28.2.2017, takže zhruba 4 měsíce, to byla normál čekací doba, ale od té doby stále nic, nejvíc mě děsí to, že auto nešlo ještě vůbec do výroby, natož aby ho dodali...Čekám až se zveřejní ceník nového Karoqu a pak se rozhodnu co dál, zatím budu čekat a půjčím si bezplatně od Peugeotu auto na prázdniny:cool:

minimaxa

No, tak to je taky mazec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to máš masakr teda :-( Díky bohu že se mi uvolnil ten termín na červen. Jinak avizaci jsem měl na prosinec.. Jinak abys věděl že všude to je na ho.. tak kamarád objednával začátkem listopadu 2016 VW Passat Alltrack... Dodací termín mu po 1000x urgeních oznámil VW na 14. listopadu 2017.. Je rudej vzteky.. A aby měl dobrou cenu... složil 40% zálohu. Chudák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nemáte sepsané smlouvy na dodání? Za každý den prodlení bych chtěl pokutu,popřípadě kdyby nebylo auto dodány do termínu ,který byl stanoven tak možnost odstoupit...

Nemluvím o své zkušenosti,ale zkušenosti brachy a Strejček který koupili už 10 aut a vždy je měli do termínu který byl v objednavse jednalo se o škody, VW,toyota,Volvo a auto šlo vždy do výroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...