Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

benik1984

Ahoj. Prosím tě jakou máš objednanou motorizaci v tom Alluru. Já objednával 5.11.2016 Allure, 2.0 blueHDi, s termínem dodání do konce února 2017, ale do dneška nic nemáme, auto ještě nešlo ani do výroby. Případně bych kdyžtak zatlačil na prodejce, ať s tím něco už konečně udělá. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

benik1984

Díky za info. V době kdy jsem auto objednával nebyl problém mít Allure s motorem 2.0 blueHDi, v ceníku tato konfigurace byla myslím do konce prosince 2016, možní snad i do konce ledna 2017, ale s určitostí to nevím přesně. Stejně zase prodejci zavolám jak to je, ať se trochu snaží, no ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svijam

Hm, zvláště se chová palubní PC co se průměrné spotřeby týče. Tak snad se to srovná, nikdy jsem se s tím u žádného auta nesetkal, tedy s tím co to ukazuje tobě. Vždy to od počátku u nového vozu ukazovala správně. Nikdy takto spotřeba "neskákala" a to jak u Oktávky co máme, tak i u Fabie co měla manželka ( obě auta byla kupovaná jako nová). Přeju ti aby se to srovnalo jak ti řekl prodejce a to co nejdřív. Věřím, že ti to trochu kazí dojem z nového auta, mě by to tedy vadilo, ale snad to nebude nic vážného. Jinak je fajn, že je radost P 3008 řídit, to ti fakt věřím a už se také na to těším...Dej vědět jak to dopadlo s tím palubním PC ohledně průměrné spotřeby. Bylo by velká škoda kdyby takovej krasavec jako ten tvůj červeňák takhle "zlobil":bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se jedním (s 6q man.) položil a že to bylo povozeníčko! Jenom by tomu na můj vkus víc slušel automat, ten fofrklacek mi v té výšce, kde je, nešel úplně pod ruku, ale postupně by si člověk taky zvykl ;) Jako fakt se těším na 5008 :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc je ta radicka taková celá divná .. Nevím, co se pořád vymýšlí .. To je jak v RCZ - nejde to pořádně do ruky. Ale asi je to o zvyku. Mě by spíš zajímalo, jak jede ta 180k verze :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle predvadecka s 150k měla celkem slušnej odpich, jen na ten interiér jsem si neměl moc času zvyknout, je fakt, že ty cudlicky jak v kokpitu letadla to trochu srazeji zbytečně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...