Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s elektrikou ?


da niel

Recommended Posts

dobry den, mozem sa opytat? pravdepodobne mam problem s elektrikou, ked mi zacal blikat airbag. prve to bolo ked som vosiel do diery. pockal som a zas zapol a nesvietil kym som zase niekde nevletel. teraz svieti vkuse. dalsi problem by som rad vedel cim by mohol byt,  ked prudko zabocim do prava aj do lava ale do prava castejsie. tak mi na pol sekundy v zatacke zasvieti rucna brzda,bateria a STOP a hned to zhasne, to spravi v tom jedinom momente. dalsi problem je, ze ak necham zapnute svetla a vypnem motor po chvili zacne nieco akoby cukat, alebo vydavat divny zvuk. moze to byt neoriginalnimi svetlami, alebo to je vsetko jeden suvis? minule sa mi stalo, ze ventilator kurenia isiel na 100 percent a nedal sa vypnut ani regulovat. regulocat sa dala kba teplota a smer (nohy, okna, priamo). nestretli ste sa s takymito problemami? dakujem pekne 

peugeot 206 gti 2.0 99kw 2000

Upraveno uživatelem da niel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minule som skusal na parkovisku tocit sa uplne do prava a svietilo to dlhsie mozno sekundu. presne vtom momente ked je velke pretazenie. akoby sa vyplo auto na chvilu a svietila bateria a stop plus ta rucna do toho tomu nechapem. je to dost divne. mozno ze odstrediva sila sposoby , ze nejake kontakty sa niecoho dotknu vten moment, ale zeby svietila aj rucna? dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě se podívej jak máš připevněné kontakty baterie a zda jsou čisté, potom proměř nabíjení a napětí za chodu motoru. Kostry se kontrolují tak, že zkusíš dotáhnout a nebo rovnou povolit a očistit. Napětí za chodu motoru musí být zhruba 14,4 V. Baterie může taktéž dodělávat a potom to dělá všelijaké problémy, takže rovněž zkontrolovat, popř. nabít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bud mas nieco s motorom ,alebo jazdis jak sumacher :) ked ti zasvieti kontrolka oleja

tie vykonnejsie auta maju v olejovej vani prepazky aby sa nestalo to co sa deje u teba ze pri prudsej zatacke sa vplyvom odstredivej sily odleje olej spod sacieho kosa cerpadla mazania 

pokial ti to robi od kupy vozidla tak by som zhodil olejovu vanu a pozrel ci je tam vsetko co tam ma byt za predpokladu ze mas oleja v motore dostatok

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute problem s airbagom. zle kontakty pod volantom. porusal som a vsetko funguje na nejaky cas :)

problem s kontrolkami dolial som olej d max. a vyzera, ze to pomohlo, bezne sa to nedialo, ale ked som sa snazil to otestovat a zabocil som az velmi prudko sa mi zdalo , ze to akoby na stotinku zasvietilo, ale uz iba jedna z kontroliek a STOP nesvietilo, takze asi ta brzdova.

prisiel som na to, co sa deje, ed vypnem auto a necham zapnute svetla: To cukanie sposobuje cerpadlo palivove.  menene relatko, menene cerpadlo, menene svetla a stale to robi. dakujem za trpezlivost

Upraveno uživatelem da niel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...