Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdové destičky Peugeot 406


Jirkap

Recommended Posts

Pánové jaké máte destičky na autě?

Už mi svítí kontrolka, takže je musím urychleně vyměnit…

Koukal jsem na Elit a tam vycházejí na nějakých 1850kč včetně DPH.

Originální Peugeot vyjdou na 1990kč.

To si raději 150kč připlatím a je to originál ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen dodám, že s MJauto mám zkušenost zprostředkovanou kamarádem, a to tu, že mu poslali kapku jiné než objednané díly...

Na autě mám vpředu destičky i kotouče ATE a jsem velmi spokojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Já jen dodám, že s MJauto mám zkušenost zprostředkovanou kamarádem, a to tu, že mu poslali kapku jiné než objednané díly...

Na autě mám vpředu destičky i kotouče ATE a jsem velmi spokojen...

Já u nich už taky pár věcí odebral a vždy v poho. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave: Je pravda, ze dalsim znamym se u nich nic podobneho nestalo, ale o takovych zkusenostech nebyva prilis ve zvyku mluvit - takze nekolik pozitivnich zkusenosti vs jedna negativni, to je celkem slusny vysledek. Akorat ze ta negativni zkusenost, kdyz ma clovek rozebrany auto a ceka na jeden dil, a ten prijde jinej, docela nastve:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Dave: Je pravda, ze dalsim znamym se u nich nic podobneho nestalo, ale o takovych zkusenostech nebyva prilis ve zvyku mluvit - takze nekolik pozitivnich zkusenosti vs jedna negativni, to je celkem slusny vysledek. Akorat ze ta negativni zkusenost, kdyz ma clovek rozebrany auto a ceka na jeden dil, a ten prijde jinej, docela nastve:papa

To věřím. Mě se v létě utrhlo obložení na zadní brzdě. Jsem to tam obědnal ve středu s tím že v pátek jedu na moravu. Auto bylo zvedlý na heverech a rozdělaný zadní brzdy. Jen tam dát pakny a jet. Taky jsem se modlil aby to přišlo. No naštěstí vše dopadlo jak jsem chtěl. Pakny přišli jaký měli. Akorát jsem při tom spěchu zmršil pružiny, který nemůžu dodnes sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...