Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se 106kou


miky930

Recommended Posts

Dobrý den už jsi nevím rady mám problémy na své 106ce 1,4i stále se přehřívá vyčistil jsem chladící potrubí i s kapalinou, vyměnil jsem i těsnění a nechal přebrousit hlavu termostat také a stále se přehřívá vodní pumpa také funguje  :/ co stím :/

Upraveno uživatelem miky930
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsi poznal že se přehřívá, vaří voda ven a nebo se ti jen zdá že teplota na budíku je moc vysoko? To že na 1.4 budík ukazuje provozní teplotu až ve 3/4 stupnice je normální, je to způsobeno že čidlo pro budík není umístěno v kapalině jak je běžné u jiných aut ale je přímo v hlavě která je více rozpálená než chladící voda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2016 at 7:08, Hafity napsal:

A proběhlo řádné odvzdušnění soustavy na VŠECH místech? Mimochodem to čidlo v hlavě (resp. ve skříni termostatu) je také v chladící kapalině....

ale já mluvím o modrém čidle pro budík, to ve skříni termostatu není to je přímo zboku zhruba uprostřed hlavy. Ve skříni termostatu je zelené čidlo pro ECU případně hnědé čidlo pro bitron pokud v autě je. I když nedávno tu bylo nafoceno auto kde byli čidla pro bitron a budík přehozená. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si si neak moc istý že ten chladič je čistý. do vnútra tých trtubičiek predsa nemôžeš vidieť... A keď sa to znova zavzdušnilo tak by som povedal že hľadaj netesnosť. Odvzdušňovaky sú len dva ak sa nemýlim a vyššie je ten pre radiátor kúrenia tak tam by som odvzdušňoval ja... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus logicky odstraňovat poruchu podle toho, jak tu ostatní píšeme (radíme), tak nějak mám dojem, že chceš mermomocí ten motor rozebrat :), jinak tím spisováním poruchu rozhodně neodstraníš :myslim, chce to začít řešit fyzicky...

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...