Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 2.2HDi - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

tady je to extrémní voser... nikde žádný místo... příčka není železná a nejde sundat jak u 406, ale je polykarbonátová a je v celku s vrtulema a komplet chladičovou stěnou, takže jedině sundat nárazník a vyndat sahary... spodem se tam nedostaneš protože tam je rám... no hrůůůza... nicméně je to o malinko pružnější, ale aby to bylo nějak razantní to nění... zkoušel jsem ho tlakovat a někde bude jen mikro prasklinka... 

objednal jsem nový EGR, v týdnu to snad dovezu k Domanskému a udělá se garančka (mám na to 2000km) a je na chvilku pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě drobnej dotaz... 

zdá se mi že když jedu na 4 nebo 5 tak při cca 2100ot/min sešlápnu plyn a čím víc ho sešlápnu jako by auto setrvalo v nějakém nulovém bodu až když trochu pedál povolím začne táhnout víc a víc... není to tak uplně razantní, ale poznat to tam je, na nižší nic a není to pořád... při koupi to nedělalo... přisuzoval jsem to děravému intercooleru, ale tim to není.. FAB je tam nový ani né 20tis km, vzducháš je tam 4tis km nic nehlásí jede do těch 210km/h ale tohle bych rád vyřešil...třeba je to jen nějaká vlastnost... nevěděl by někdo na co se zaměřit ?

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...
V 26. 1. 2017 at 12:03, Mizlerek007 napsal:

i na detailech záleží...  

20170125_180159.jpg

ty mas na prevodovke aretovanu spiatocku, ktora sa radi dolava a hore? Lebo podla tej novej radičky to tak vyzera. Ak sa však nemylim tak 607mička to ma uplne napravo a dozadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 15. 6. 2017 at 14:40, Mizlerek007 napsal:

Jsou 3 typy převodovek ML5T a ML5C, ML6C.. 

T= klasický zpátečka jako 6tka

C= kroužek nahoru a před jedničku 

6C= 6° R kroužkem nahoru a před jedničku 

Ahoj,

ako vidím tak si sa rozhodol pre výmenu za 407SW

https://auto.bazos.cz/inzerat/76853277/Peugeot-607-22-HDi-98kw.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, potřebuju něco s větším kufrem a hlavně tažný, takže 607 hledá majitele a já hledám 407 SW, chtěl jsem ofci 2 RS combi, ale tak přemrštěnou cenu za to nejsem ochoten dát, takže zůstanu věrný značce, ale sháním obdobný stav co je 607ma  ale je to těžký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...