Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 2.2HDi - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

607 je odolná celkem dost, vždyť ten kousek P607Oldy měl nakonec snad 800tis km, když jej prodával, a to to ještě někde jezdí. 306 naopak zrovna zázrak nebyl, to větší 406 na tom byla s výdrží obecně líp. Jestli tahle 607 má ověřených jen 265tis a není to bouraný slepenec, tak za 60 je to pěkný kup, většina těhle aut má v tomhle věku aspoň dvojnásobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 násobek km :D hele nevzal bych to kdyby to tak nebylo... funkční FAP, po komplet spojce, funkční EGR... poslední velký servis a kontrola 12/2015, koupeno u nás, servisováno pořád v autorizáku, neponičené, neporvané, nevymlácené atd... sáhněme si každý na svědomí... kdo se dnes u 13let starého auta může chlubit jasným původem, servisem a ujetýma km... tím se samozřejmě nijak nechvástám, měl jsem štěstí (ťuk, ťuk, ťuk) a přeju to každému... ale dneska jde člověk pro octávii 2013 a ona má 310tis km, vylágrovanej služebák, předělanej, slepenej a prodávanej se 190tis km (asi né u této výroby) ale setkal jsem se stím že kamarád dovezl nááádhernou a jak to dopadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná 607, blahopřeji:super. Co se týká počtu km, tak budu jen opakovat co napsali přede mnou. Jsou li ,,poctivý", tak není se čeho bát. I servis měla slušný. Taky jsem kupoval svoji 406, která měla najeto přes 231000 km. Jsem druhý majitel.
  Ať Ti 607 dělá radost a jsi s ní spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na autě se udělal drobný servis.

výměna trafa L předního světla (po výměně výbojek po druhém rozsvícení přestalo světlo svítit)

výměna omezovače zadních dveří na řidičově straně (začínal mírně cvakat)

v týdnu proběhne výměna čepů řízení a stabilizátorů (jeden čep je KO a na větších nerovnostech se ozývají i tyčky, tak z prevence)

,ještě sháním hlavici řadící páky na ML5C kdyby někdo o něčem věděl,...

jinak děkuji členovi "Rikic339" za prodej zimních gum... svět je malý :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...