Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika


James.and

Recommended Posts

Zdravím, jsem novým majitelem benzínové C8 2.0, r. v. 2005. Toto můžu použít na diag a je plně funkční? Díky za odpověď. Pardon, nedal jsem odkaz.

Takže toto:

http://www.ebay.com/itm/PP2000-Lexia-3-Diagnostic-Interface-Scaner-Scan-Tool-Diagbox-For-Peugeot-Citroen-/401135779963?hash=item5d658e407b:g:hVMAAOSwtJZXXUSi

Upraveno uživatelem James.and
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám dvě nabídky na pomoc, ale nikdo neodpověděl na původní dotaz :-)

ohledně funkčnosti u Číňana jeden nikdy neví, ale v principu by to mělo valit

já mám o něco levnější z Ali bez toho kulatýho mezikonektoru: https://www.aliexpress.com/snapshot/7696447020.html?orderId=75482674847828&productId=32467869234

v popisu je hardware version B, nevim, jak to ověřit, a u tvého odkazu na E-bay radši nepíšou nic ... výše zmíněné C by prý mělo být lepší, ale nevím v čem jako (aspoň tedy pro auto r.v. 2003, resp. 2005) - možná po pročtení tématu o diagnostice, které se tu fláká někde vedle, by se to člověk dozvěděl, ale to je fakt na hodně dlouhé zimní večery

instalace software je trošku porod, píšou podporu od Win 98 do 7, u mojeho jen XP a 7, no, já jsem to na XP nerozchodil, momentálně to mám na stroji od kámoše s Win 10 a je to dost na pytel, co chvíli se nemůže chytit že USB zařízení používáno jinou aplikací apod.

jinak funkčně to vypadá ok - s Lancií používám PP; pro C8 ti to asi bude cpát Lexii - chtěl jsem si to vyzkoušet jednou, jestli se to chytne i na moje auto, a skončilo to nuceným restartem stroje, vlezl jsem do nějaké nabídky že se podívám na parametry, a už z toho nešlo vylézt ... k tomu (té Lexii) ať se vyjádří kolegové, resp. pohledej výše zmíněnou diskusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jednoznacne volil C kabel z toho duvodu "co kdyby potreboval nekdo z okoli neco nadiagnostikovat". Delam spoustu kolegum z prace diagnostiku na Skodovackej koncern, tam je to s kablem jednodussi. Pro Puga jsem proto volil radeji vyssi radu. Kouknu od koho jsem ho bral ja a poslu odkaz.

Odesláno z mého SM-T211 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, kavol napsal:

koukám dvě nabídky na pomoc, ale nikdo neodpověděl na původní dotaz :-)

ohledně funkčnosti u Číňana jeden nikdy neví, ale v principu by to mělo valit

já mám o něco levnější z Ali bez toho kulatýho mezikonektoru: https://www.aliexpress.com/snapshot/7696447020.html?orderId=75482674847828&productId=32467869234

v popisu je hardware version B, nevim, jak to ověřit, a u tvého odkazu na E-bay radši nepíšou nic ... výše zmíněné C by prý mělo být lepší, ale nevím v čem jako (aspoň tedy pro auto r.v. 2003, resp. 2005) - možná po pročtení tématu o diagnostice, které se tu fláká někde vedle, by se to člověk dozvěděl, ale to je fakt na hodně dlouhé zimní večery

instalace software je trošku porod, píšou podporu od Win 98 do 7, u mojeho jen XP a 7, no, já jsem to na XP nerozchodil, momentálně to mám na stroji od kámoše s Win 10 a je to dost na pytel, co chvíli se nemůže chytit že USB zařízení používáno jinou aplikací apod.

jinak funkčně to vypadá ok - s Lancií používám PP; pro C8 ti to asi bude cpát Lexii - chtěl jsem si to vyzkoušet jednou, jestli se to chytne i na moje auto, a skončilo to nuceným restartem stroje, vlezl jsem do nějaké nabídky že se podívám na parametry, a už z toho nešlo vylézt ... k tomu (té Lexii) ať se vyjádří kolegové, resp. pohledej výše zmíněnou diskusi

Céčko je plně obsazený tišťák a pokud máš SW v plné palbě, tak po napíchnutí frantíka otevřeš i Easter Egg v "About this Application" nebo "Help". O

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a teď mi to tam nějak nejde dopsat. Víc jsem na wareznetu nedopátral, takže se mohu mýlit, ale dnes ve zprávách videovali, že policejní pes nedočuchal stopu pu zloději auta v Práglu, když se mýlí on,  co pak já se svojí sennou rýmou.... :) Pro pobavení pánové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 10. 2016 at 19:31, Zodiak napsal:

Céčko je plně obsazený tišťák a pokud máš SW v plné palbě, tak po napíchnutí frantíka otevřeš i Easter Egg v "About this Application" nebo "Help". O

tak jsem to rozebral, a kromě pozice J1 na spodní desce to vypadá, že je tam všecko, přičemž J jsou označený konektory, integrovaný obvody jsou U a žádnou prázdnou pozici jsem neobjevil

V 25. 10. 2016 at 13:12, Doctor Who napsal:

Tak ja jednoznacne volil C kabel z toho duvodu "co kdyby potreboval nekdo z okoli neco nadiagnostikovat".

tož to já mám taky tak, radši lepší, "co kdyby", ale u toho číňana je to takový, že člověk je rád, když mu nakonec přijde něco, co se aspoň trochu podobá tomu, co je v nabídce vyfocený ... prostě jsem si risknul objednat co mi padlo do oka jako levný, dávat minimálně dvakrát tolik u místního přeprodejce, když je to stejně ta samá čína, a taky nemám jistotu, jestli mě neodrbe, tak to se mi fakt nechtělo (i když už se to vyplatilo, např. mi to ve spojení s kolektivním moudrem na fóru ušetřilo za servis, hlavně teda sehnat někoho v neděli, viz téma "servis v Praze - spěchá")

a byl bych se vsadil, že když jsem to objednával, tak tam to rozlišení, že jde o B, nebylo, jen "2016 newest" v titulku, no ale ve snapshotu objednávky to je, tak já teda nevim - samozřejmě moje paměť je děravá, ale spolehlivost těch snapshotů taky není 100% (někde mi ukazuje jinou cenu než v objednávce atp.)

IMG_20161027_084317.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si objednal na ebay "C" kabel po patřičném pátrání po fórech. Stál mě 2k rovné, shipping free. K tomu DVD s x verzemi plného softu, DiagBox, Lexia, PP2000 apod. Ale už je to rok z5 a link na prodejce nemám. Otevřel jsem to,  volné pozice nebyly, ovšem nic nebrání tomu, kuchnout to znovu a mrknout na Džej_one.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si trošku pročetl téma 

a našel tam fotky, jak má vypadat Cčko, a od toho mojeho se to liší jenom tím, že přes tu horní desku je nějaká modrá kulatá blbost, která vypadá jako přerostlej kondenzátor, a vede do dvou z těch tří nezapojenejch děr u konektoru na straně OBD, a dále ve čtyřech posledních znacích v označení toho velkýho čipu od Samsungu na spodní desce; J1 tam také nebyl osazený

a pak jsem se ještě dočetl, že Bčko má fungovat do verze 5.29 a s novější ne, a mně to hlásí "v07.44" (neaplikoval jsem všechny updaty, po přečtení changelogu mi to přišlo zbytečný a nechtěl jsem riskovat, že to třeba přestane fungovat)

takže navzdory popisu u prodejce mám zřejmě C ... bohužel "PSA Interface Checker" se mi na tom krámu nějak nechce spustit, abych to měl potvrzený na 100%

tož pokud by to někdo chtěl o pár peněz levněji (nejen proti e-bay výše ale i proti tomu, co se aktuálně odkazuje v tom druhým tématu) a nepotřebuje tu 30pin redukci na náklaďáky či kde se to vyskytuje, může využít odkaz výše a doufat, že mu Číňan pošle to samý, co mně :-)

... mimochodem, to o té podporované verzi Diagboxu mi přijde jako docela užitečná informace pro případné vlastní hledání, oproti zkoumání plošňáku a frázím jako "full chip"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahojte, chtěl bych znát váš názor na tuto dia: https://www.aliexpress.com/item/A-Quality-Discount-Price-Full-Chip-Lexia-3-PP2000-V48-V25-About-Cit-ro-en-Pe/32820484508.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.j0XS7c

 

Díky za postřehy. Mám Peugeot 807, r.v. 2003 zda-li to na tomto modelu rozchodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2018 at 11:12, von_georg napsal:

Ahojte, chtěl bych znát váš názor na tuto dia: https://www.aliexpress.com/item/A-Quality-Discount-Price-Full-Chip-Lexia-3-PP2000-V48-V25-About-Cit-ro-en-Pe/32820484508.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.j0XS7c

 

Díky za postřehy. Mám Peugeot 807, r.v. 2003 zda-li to na tomto modelu rozchodím.

To jsem si teď koupil na Ulysse. Má mi to dorazit koncem měsíce, tak jsem zvědav, jestli to bude k něčemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...