Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkové světla nesvití


drobino

Recommended Posts

Zdravím vespolek, Rád bych se zeptal zkušenějších na opravu BSI/BSM, konkrétně při zapnutí dálkových světel mám pouze tmu. Potkávačky jdou normálně. Páčka je v pořádku jelikož kontrolka dálkových se rozsvítí. Takže jsem si skoro jist že je problém v relátku.

Můj dotaz tedy zní je relátko v bsm u motoru nebo v bsi pod volantem?

A další věc, neměnil už jej někdo rád bych věděl které to je. Nejspíš jej dokážu najít, ale byl bych rád kdybych měl informaci od někoho kdo už to dělal. Zatím jsem se díval jen na bsm vedle baterky siemens B3.

Zatím sbírám informace jelikož druhé auto mám teď na opravě toto můsí být zatím pojízdné.

Předem mockrát děkuji za informace.

ps.: Pokud budete chtít nějaké bližší info popřípadě fotky stačí říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zlehčovat tvoje diagnostické schopnosti. Ale jseš si jistý že problém je hned v řídicích jednotkách? Zkontroloval jsi žárovky samotné? Už mnohokrát jsem slyšel hele přestali mi svítit světla kde/co to může být a  v 95% to byli prasklý žárovky. A nevěř tomu že nemůžou prasknout obě naráz.  Dnešní žárovky už nejsou co bývali a hlavně dost trpí celodenním svícením které některým typům žárovek dokáže sežrat i polovinu životnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je ze jsem je nezkontroloval protoze nesviti dalkove. Tohle auto jezdi jen po meste a to ze mi nesviti dalkove jsem zjistil tak ze jsem dal do opravy moje auto a jel jsem s nim v noci. Jinak bych to zjistil mozna az pred technickou. :D Zarovky jsou pomerne nove sam jsem obe menil(coz nemusi nic znamenat ale spis by zhoreli potkavacky) Ale mas pravdu zkontrolovat zarovky je to nejmensi hned na to vlitnu.

Upraveno uživatelem drobino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže děkuji, jsem idiot že jsem nezkontroloval žárovky hned a myslel rovnou na nejhorší. Samozřejmě byly obě vadné a světla už svítí. Vůbec by mne nenapadlo že odejdou obě najednou a ještě k tomu když jsem je poměrně nedávno měnil a vpodstatě nepoužil.:mrk No jo člověk se pořád učí :D 

Upraveno uživatelem drobino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...