Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký FAP filtr


VyvrHell

Recommended Posts

před 8 hodinami, brutall napsal:

VyvrHell: jestli si necháš menit filtr v autorizáku, tak ti automaticky přehrajou software. Je pek jedno, jestli byl přehranej ale vykuchanej filtr nevemou protihodnotou a bude to asi dražší. 

Jestli je to tak jak píšeš, tak asi nemá smysl něco jiného řešit. Sice mi Straki psal, že nemám brát druhovýrobu, ale nic jiného mi v servise na výběr nedali. Jo dali... origo za 15 000,-. Nejsem blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem volal do servisu v NJ a moc mi nepomohli. To že to píše hlášku RISK OF PARTICLE FILTER BLOCKING prý nemusí být filtrem, ale nějakými dalšími věcmi okolo... Třeba nějakým snímačem, aditivem atd. Základní cena diagnostiky je 1000kč a prý to může trvat i 3 - 4 hodiny než na to příjdou a to jsou dalších 750kč za hodinu. Teď jsem v pasti, to shodím ze skály a budu mít klid. Jak si pomoct samo domo aby člověk neplatil jak mourovatý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak 308, ale mně na 407 napsalo přímo, že je málo aditiva. Jinak se zeptej zdejších členů na diagnostiku. Určitě Ti to udělají levněji. Např. člen Přema v Krnově nebo autoservis Nečas v Zábřehu.

A dej si auto do podpisu. Kdo se má pořád vracet na první tvůj příspěvek v tomto vlákně aby zjistil že se jedná o 308 1,6 hdi 80kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli tomu chybi aditivum snad poznaji hned ne? Jak je na tom cidlo by meli taky poznat hned z merenenych hodnot, jestli se to hybe nebo jestli to bude tvrdosijni drzet nejakou nesmyslnou hodnotu. Jestli mas 1,6 hdi, tak cidlo ti klidne muzu pujcit na vyzkouseni, mam doma jedno funkcni navic. 

 

 

BTW, jestli mas odvahu na cinskou kopii Lexie/Diagbox a jezdis na Ostravu, tak se nekdy muzem domluvit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem přezouval na zimní a jak bylo auto zvedlé, tak jsem ze zvědavosti otevřel ten kastlík s aditivem a vyfotil to. No asi bych se odpíchnul od tohoto a prvně dolnil aditivum. Teď to asi neadituvuje naftu a proto se filtr zasral a i při nucené regeneraci přes diagnostiku to neproběhlo dokonce. Dělá někdo v SM kraji reset aditiva přes diag. za rozumnou cenu?

IMG_20161027_181455.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, brutall napsal:

Tam se aditivum nedoplňuje, podle obrázku se vyměňuje celej pytel. To je asi lepší, než se srát s přelejváním a doplňováním karcinogenní sračky.

Aha, díky za info. Neví někdo, kde by se dal za rozumný peníz ten pytel koupit? A myslíte, že doplněním aditiva ta hláška po regenaraci zmizne, nebo už jdu s křížkem po funuse?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu tě dovést k prameni, ale nemůžu tě donutit napít se...

Jen doplním, že aditiv je několik druhů, hláška sama zřejmě nezmizí, opravdu tam může být vadné čidlo, ale i jiná závada, protože množství aditiva není hlídáno čidlem hladiny aditiva, ale počítač si odečítá vstříknutou dávku od původního množství. V tomto případě hraješ hru o mnoha neznámých.

Doporučení na Zábřeh jsem ti psal, vzdálenost je jediný problém, jinak v pohodě. Zavolej brzy, je tam dost dlouhá čekací doba - a kdyby sis to rozmyslel nebo vyřešil, tak termín můžeš tak dva dny předem zase zrušit - uvolnit. Počítej, že auto tam bude minimálně přes noc, spíše dva dny, aby si objednali díly, až zjistí, co tomu je. Diagnostika se samostatně neplatí - je součástí pracovního postupu opravy.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba http://www.citroeny.eu/hledat.html?search=eolys .Zbytek si musíš rozhodnou sám, jak je napsáno výše. Může a nemusí to být aditivem, co když je FAP off. FAP by jsi sundat mohl a zkontolovat, pokud se bráníš jet do servisu. Taky otázka, kolik km to případně najelo bez aditiva Pak vše potřebné nakoupit ,namontovat a uvidíš, co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Zábřehu neplatíš za know-how. To si málokdo uvědomí, ale např. taková maličkost, jako vytipovat správné aditivum, případně správně identifikovat závadu. V některých případech je to dost důležité. Prostě ti tam nalejou to správné.

Těch přes sto km to ujede i bez aditiva, a dokonce s ucpaným filtrem. Mám to vyzkoušeno, když bylo auto na druhém konci republiky, tak přijelo. Klidným tempem.

Mně je to celkem jedno. Oni mají práce dost. Pouze reaguju na situace, kdy si nevíš rady, případně kdy někdo nabízí opravu za výrazně vyšší cenu.

 

PS: dívám na fotku, tam je napsaný typ aditiva. Nicméně, po výměně za nový pytel musíš tuto skutečnost zapsat do počítače pomocí diagnostiky.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

 

tak jsem včera byl na diagnostice v jiném servise a borec se v Tom dost vyznal. Pytel s aditivem zapsal a vyjel mi i protokol a je tam pár chyb, tak jestli někdo neporadíte co s tím.

Hlavní počítač JCAE - SSI  - 05FF - Vnitřní chyba BSI

Radio Siemens RD4 - 0907 Výstup - Výstražný indikátor

Vstřikování nafty Bosch 16 C 34 EDC - P0500 - Signal rychlosti vozidla.

Pak zaplnění FAP 18% - ale podle zde nabytých informací je to k ničemu, protože je to zasrané složkami z aditiva, takže mě stejně asi čeká výměna FAPu. Jinak mi to vyresetoval, odvzdušnil anatankoval jsem plnou a počkám jestli proběhne nějaká regenerace při jízdě. Dneska tomu naložím a uvidím. Ještě mi kontroloval jestli funguje snímač za tlakem a měřil ho a říkal že uplně zabetonovaný není, že by tam byly jiné hodnoty. Je tak na 70%. Tak uvidím. Ale co mě trápí, tak je že jak to prošlápnul, tak asi od turba vyletěl obláček dýmu. Asi něco netěsní a jak jsme na něj čekal, asi 20 minut, tak motor schládnul a po nastartování z něj šly nějaké pazvuky, které po zahřátí zmizly...

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak jsem tu zase.

Ještě jsem s tím kromě doplnění aditiva nic neudělal. Hláška po nastartování nezmizla a ukáže se asi na 5 sekund. Pak zmizne. Doplnil jsem plnou nádrž a mám ji skoro vyjetou a mám takový dojem že mi to neaditivuje naftu. Má jít slyšet čerpadlo, když otočím klíčkem v zapalování do první polohy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Freitag, 02. Dezember 2016 at 19:36, ferinko2 napsal:

A to ako vieš,že ti to neregeneruje....aký je km priebeh medzi regeneraciami podľa diagnostiky?

To nevím, diagnostiku doma nemám a nebudu dávat každý měsíc 200 kaček za diagnostiku.

Včera ráno jak jsem jel do práce, tak mi auto po zahřátí začalo mírně cukat a zvýšila se spotřeba. Tak jsem se před městem otočil s tím, že začala regenerace filtru a protáhl to mezi dědinama 90km/h na 4 stupeň, než spotřeba spadla na normální úroveň s vidinou že se po nastartování hláška o risku ucpání filtru ztratí, ale prd. Hláška tam je furt, a teď jezdím se staženým žaludkem, jestli to nebyla předzvěst upadnutí auta do delíria nouzového režimu...

 

No uvidíme jak dlouho to ještě vydrží...

Upraveno uživatelem VyvrHell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...