Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moneta Money Bank - nejnižší splátka půjčky na trhu... ANI OMYLEM!!!


skuci

Recommended Posts

Je to tak. Je to jako když platíš za prokliky. A kdo by měl posuzovat jaká reklama? Kdo si to koupí tak to má.  Mě to nevadí,  a kdo vymyslel reklamy tak být zasloužil metal.  Díky tomu je spousty projektu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Vvitty napsal:

Jenze oni si nechaji platit bud od zadavatelu za to ze Ti reklamu prehrajou, nebo od Tebe za to ze Ti ji neprehrajou. V cem je nenormalnost? Narozdil od addblocku kterej tu zaplacenou reklamu vyfiltruje coz se jim logicky nelibi...

To není BUĎ a NEBO. Tu reklamu mají zaplacenou od zadavatele a také odvysílanou. Komu se logicky nelíbí odfiltrování? Jedině tak zadavateli. Provozovateli sdělovacího prostředku to může být jedno - zaplaceno už dostal, ale proč nevydělávat i na druhé straně, že. To je hyenismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, FrantaCV napsal:

Provozovateli sdělovacího prostředku to může být jedno - zaplaceno už dostal, ale proč nevydělávat i na druhé straně, že. To je hyenismus.

To se pěkně mýlíš. Jedna věc je TV – licenční poplatky/náklady na výrobu pořadu, mzdy, technika, vysílání, nemovitosti a tisíc dalších nákladů. A druhá věc je provozování streamovacího portálu. Ani jedno NENÍ zadarmo. Na čem jiném má ta televize vydělávat, než na reklamě? Ano, může prodat pár pořadů, ale hlavní příjmy jdou z reklamy. I na tomto fóru, jsou nějaké náklady na provoz a teď si představ, co všechno stojí za televizním portálem. Taky mě reklamy vytáčí, ale zároveň neznám nikoho, kdo by do práce chodil zadarmo a nebo dobrovolně dotoval své podnikání.

Upraveno uživatelem urdemala
edit: překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, tom že se nemusíš dodat když nechceš je myšleno ne na reklamy, ale že se nemusíš dohady na ten pořad. Máš na výběr, dodat se zadarmo a s tím že v tom jsou reklamy a nebo si koupit paytv.  A nebo se nekoukat vůbec. 

A není pravda že je placeno něco dvakrát, to si každý pohlídá. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak postupně:

To Urdemala: Není to zamotané - provozovatel ( v tomto případě třeba TV Prima ) po mě žádá poplatek za to, že reklamy, za které již zaplaceno dostal, do pořadů cpát nebude. 

To Péťa: Tato varianta mě tedy nenapadla - při připojení na www portál se toto dá sledovat. Takže zinkasují zadavatele za odvysílání v TV, následně pak za počet připojení (sledování) na www portálu nebo od diváka, který se dívat na reklamy nechce.

To MotoMoto: Takže zaplaceno dostane dvakrát.

Náš web a x-počet dalších rovněž nabízí možnost umístění placené reklamy. Jeho provoz také stojí nějaké a asi ne zrovna malé peníze, podílí se na něm dost lidí a mnohdy jen za "Děkuji", ale vynucování poplatků za "Non reklama"???

Ale to jsme se dostali zcela mimo původní smysl a obsah tohoto vlákna.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 10. 2016 at 18:14, Vvitty napsal:

Koukam ze nemaje televizi prichazim o spoustu legracnich nabidek jak si koupit novou televizi na splatky nebo uver :-)

Vviťáku, ty si nekupuj televizi, ale jiné auto - zas jsem tu tvou krabici viděl u Trnkoše na heveru :-)   Ne, beze srandy, tys na tohle auto měl super smůlu, to se hned tak nevidí. Hlavně že jste zvládli se s tím z té dovolené vrátit.

Mě taky vomejvali, když mi Trnkoš před dovolenou při pouhé výměně gum oznámil, co všechno mám na kabrioletu špatně když s ním chci přes Alpy... Nakonec statečná 306 zvládla Alpy, Provence, Ligurii, Lombardii... A zpátky domů beze ztráty kytičky. A to už je holce 16 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, FrantaCV napsal:

Není to zamotané - provozovatel ( v tomto případě třeba TV Prima ) po mě žádá poplatek za to, že reklamy, za které již zaplaceno dostal, do pořadů cpát nebude.

Vypadá to, že spíš nechápeš tři věci.

1. Pořady v licenci se platí zvlášť pro tv distribuci a distribuci po internetu. Obojí má svoje pravidla a vlastní způsob, jak to prodat divákovi. U pořadů, které si televize sama vyprodukovala a nejsou v licenci, je internetová distribuce jedním z příjmů. A čím větší je příjem, tím může být pořad kvalitnější.

2. Jak už jsem psal, internetová televize je hodně drahá sranda, náklady můžou být v milionech měsíčně jenom na provoz techniky.

3. Internetové vysílání nevzniklo jako služba pro diváky, kteří chtějí sledovat pořady bez reklam. Je to přesně naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, FrantaCV napsal:

Ne nechci se na to to dívat - tím myslím reklamy - a tedy proč mám platit za něco co 1. vidět nechci a za 2. už zaplaceno dostali od zadavatele.

Jenže když odmítáš reklamy, odebíráš jeden z příjmů vysílatele. Kdyby reklamy nebyly, platil bys i za blbou televizi nehorázný peníze, ne jen veřejnoprávní poplatek. Já tedy rozumím tomu, když si internetový TV/stream portál nechá zaplatit za to, že ti to dá bez reklam... O tom, že v TV je už ale reklamy příliš, tedy žádná :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si jen tak dělal nějaké srovnání půjček, na částku 50tis. Kč. Docela mne překvapilo, jak výhodně se dá již dneska půjčit a to nemyslím sarkasticky. Jasne, že čím déle to člověk bude platit, tím se ta výhodnost vyplatí. Ale mě u tohoto srovnání vyšlo, že když těch 50tis. zaplatím do roky, tak min. přeplacení je myslím 1600-1800,- a bylo to u AirBank, myslím AquaBank nebo mBank. Ovšem u České spořitelny ta částka byla více jak 6tis. Za mě si myslím, že pokud něco chci nebo potřebuji co nejdříve a nechci nebo nemůžu na to čekat až si našetřim, tak připlatit si 1800,- není zas tak moc a všichni budeme spokojeni. Mimochodem, ta měsíční splátka byla cca 3000,-. Je to jen o tom, zda člověk chce míň přeplatit nebo chce platit menší částku měsíčně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si ještě jednou cos napsal a zkus ta čísla propočítat--12 x 3000 je 36 tisíc :), to nezaplatíš ani tu půjčku 50 tisíc, natož zisk banky (1600-1800)

jinak, čím déle platíš tím nevýhodnější půjčka je--máš to napsané naopak

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...