Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uchyceni stredoveho panelu - vrzani


kveton

Recommended Posts

zdravim,

nevite jak je spojenej stredovej panel pod radiem? (jak konci svisly a prechazi ve vodorovny), povrzava mi to nad popelnikem na pravy strane. Trosku se to tam hejba, ale leva je dost pevna. Zkousel jsem tam sahnout zevnitr, ale zadnej sroub nebo neco podobnyho jsem nenahmatal.

poradte

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miro406

Mal som to rozobrate asi pred 2mesiacmi som si menil ziarovku na osvetlenie kurenia. ked sa ches k tomu dostat musis rozorat skoro pol pristrojovky.Stravil som s tym cca 10h. A uz mam aj ja polamane tie spony cize mi to vrzga tiez.

nepamatam uz presne,ale, zda sa mi ze to musis zacat rozoberat od vrchu LCD - kurenie - radio ale niesom si isty:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý. Mělo by stačit vyndat zapalovač, pak povytáhnout ten plech vevnitř a pak už by to mělo jít vytáhnout. Musíš to malinko vyosit, protože tam je naboku právě ta žárovička krytá kouskem plastu. Sundáš plast vyměníš žárovku a cvakneš z5. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miro406

Ked uz ste pri zapalovacoch nenajde sa u niektoho doma zvysny kus, ktory by mi predal? Mne tiez nesvietil, tak som sa ho rozhodol vybrat a ze si vymenim ziarovku, no vybrat sa mi vobec tak lahko nedarilo ako tu niektori pisal, ale predsa. No samozrejme ziarovku som hned nevimenil, odlozil som to na neskor, a teraz ho nemozem najst.:myslim namiesto zapalovaca mam v pristrojovke peknu rozrypanu dieru. :mad: Sice uz druhy tyzden nefajcim ale tel. potrebujem obcas nabit i v aute. Aky by niekto mal ten zapalovac a bol by ochotny poslat za rozumnu cenu tak ho kupim spolu s popolnikom, ktory ide do tunelu vzadu. (ten som nestratil, ale vobec som ho tam nemal):bojim

dakujem pekne

[upravil dne 12.1.06 Miro406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...