Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz Peugeot Clubu 12. až 14. cervence 2002


Guest Urbanek Tomas

Recommended Posts

Guest Urbanek Tomas

Nas 1. Peugeoti sraz se bude konat 12. až 14. cervence 2002. Bude to kousek od Telce v kempu Řásná (kousek od nejvyssi "hory" na Vysocine Javorice). Mame zamluvenou velikou louku za kempem, kde bude dostatek prostoru pro nase vyblbnuti.

Ale nebude to zadarmo.

Jedna noc v kempu stoji: 40 kc - 1 auto, 40 Kc - 1 osoba, 40 Kc - 1 stan, takze pokud pojede jeden clovek svym autem a bude spat ve svem stanu, tak zaplati 120 Kc, ale pokud s sebou vezme i svou pritelkyni, tak je to vyjde na 160 Kc. + je k tomu potreba pripocist "dan" obce rasna, za to ze se tam smi byt, coz je myslim nejakych 16 kc na noc :-(.

Pokusim se zajistit taky nejake obcersveni, jako treba sudy s pivem, nejake limonady, a doufam, ze se mi podari sehnat pekny prasatko, abysme se mohli prezrat k prasknuti, nejake chleby, kelimky, tacky, pokud by se nas tam seslo tak 40 lidi, tak by to kazdyho stalo nejakych 100 - 150 kc, podle toho za kolik se mi co podari sehnat.

Se slivovici asi nebudou problemy, protoze moravaci se asi nedaji zahambit, ze ne? :D

Z toho, co jsem zde napsal, vyplyva, ze nemusite jezdit sami, ale byl bych rad, kdybyste s sebou vzali sve pritelkyne (manzelky), popripade pritele ;). Tchyne, prosim, nechejte doma :D. Doufam, ze se nas tam sejde minimalne 40 osob.

V sekci srazy se pokusime bude majinkej prihlasovaci formularek :-), kam mi napisete kdo chcete jet, popripade kolik lidi s sebou vezmete, tak se tam prihlaste, dik. :)

Pripominky a navrhy, piste sem :D

Tomas

PS. jenom doufam ze nam vyjde pocasi, to se mi nepodarilo objednat (mam zname jenom v pekle) :D

[Editováno 4/21/02 Urbanek Tomas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO sqělé, tak mě Tome můžeš brát jak tutovku. (Teda sám nevím kde budu zítra, ale už ted vím, že 13. a 14. 7. budu tak jak jsi psal) :D :D

Jinak slivovička se určitě nějaká doveze. (sice ne v sudu jako to pivo, ale něco určitě) ;)

Co se týče těch pár drobných co jsi psal, tak to snad pro nikoho nebude nějak velký problém. (Každý si ode dneska odloží cca 4 kačky a bude to v poho) :D :D

Tak lidi a? se tam sejdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a Tome, ještě mě napadlo, že by jsi mohl dát na stránku srazu nějakou malou anketu, jestli by lidi nechtěli sraz už od pátku. Protože se vlastně jedná jen o jednu noc, tak by jsme přijeli už v pátek, v klidu se vyspali a celou sobotu pařili až do neděle.

Ono jet 300 km jen kvůli jedné noci nebo dvou už je přece jen malý rozdíl :D :D

PS: Ale je to jen návrh ??? Lidi co vy na to ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidicky. Jenom pro informaci, ten formular je delanej v rychlosti. Ja sem mel pripravenej hezkej jednoduchej formular, ale diky pes.cz nesel pouzit. (nechci si stezovat, ale to co dela pes.cz - firma, u niz jsou tyhle stranky-to je proste hruza :mad: :mad: :mad:... ).... Tak je to zatim takhle . Pripominky muzete napsat sem do diskuze (lepsi varianta, kazdej se k tomu muze vyjadrit ;) ), a jestli chcete neco smazat nebo upravit, tak mi napiste na alfons@peugeot-club.cz a ja provedu zmenu ....

PS: A navic mi ty blbcove s pes.cz smazali postu (PS: Kdo jste mi psal minuly mesic, napiste mi prosim znovu.... at mam aspon na vas kontakty). Dik.

Jo a na sraz uz se tesim!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Ondro, jasne Pes ted spis nefunguje nez funguje :mad:

Jinak, kdo už si to tu predtim prohlizel, tak jsem udelal nejake zmeny, hlavne v datumu, bylo by to uz od patku, odpoledne :).

Jo a v sobotu v poledne by se slo do jedne restaurace na obed, predpokladam, ze asi nebudou chtit vsichni, ale alespon se jednou kulturne najime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Tome. Ten sraz bude určitě super.Od nás z clubu přijedem asi tři auta. Ale zaregistrujem se až bude vše jisté. Taky jsem četl, že hledáš sponzory. Já bych mohl opatřit od nás z firmy nějakou cenu do soutěže. Neříkám že by to bylo něco "mega", ale nějakej ten olej, nebo filtr bych určitě sehnal. Jen bych potřeboval vědět co by se ti hodilo. Zatím ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Jasne Honzo, dalsi sraz nekdy v zari neni urcite od veci, ale uvidime jak se povede Rasna a pak uvidime, co a jak :)

PS. Telc je na Morave, tecka!!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...