Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY


JeanJaquesKubi

Recommended Posts

Děkuji všem za info a za nabídky, zatím to vypadá že vezmu motor od známého, jen čekám až se vrátí z dovolené. Kdyby to nedopadlo, tak vás obepíšu. Vzdálenost není až takový problém, pokud je motor v chvalitebném stavu a bylo o něj pečováno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Na motoru se pomalu maká, objevily se komplikace týkající se namontovaného LPG, veškerá kabeláž je na prasáka napájená do originál kabelových svazků... Tímto beru zpět chválu na firmu LPG Smetana z Roudnice, takhle mi zkurvit auto a ještě si za to účtovat peníze, to je neskutečná pakáž.

Nechápu systém novodobého podnikání, kdy je prioritní kvantita a ne kvalita, kdybych dělal co umím poctivě jak jsem zvyklej a sám na sebe, tak jsem si ani hypotéku brát nemusel jak bych byl ve vatě. 

Pro radost a trošku pro uklidnění nervů jsem pořídil Pepemu konečně popelník v dřevěnym dekoru :)

IMG_20180918_200527_898.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto stále na dílně, už se to údajně blíží do finále, ale kluk to dělá při práci po odpolednech, takže to ještě chvilku zabere...

Volný chvilky jsem se rozhod věnovat po roční pauze něčemu o pár let staršímu :)

WP_20180325_18_25_12_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak Pepee už je doma, konečně, ujel jsem s ním 150 km a opět opravoval

 

Utržená pakna a roztažený - vyteklý prase v zadnim kole.... Jupí jak se mi stejskalo po vrtání se v autě 😁

Resumé za poslední 3 měsíce 

Nový motor s přetěsněným sáním, svodama, nová lamela, spojkový ložisko, olej s filtrem, čepy řízení, nový servoolej, nový pakny v zadních kolech, repas prasete, popelník v dřevěnym dekoru,  a podznačník "peugeot" 

IMG_20181028_190247.jpg

IMG_20181028_190338.jpg

IMG_20181031_191244.jpg

Upraveno uživatelem JeanJaquesKubi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...