Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY


JeanJaquesKubi

Recommended Posts

Na přepážku mezi motorem a kabinou,poblíž svodu...až budu doma vyfotím ti to jak to dělá můj dvorní mechanik.njn.dela ti už bezmála 20.let,takhle by podle mě,měla vypadat instalace Lpg.

IMG_20180705_071449.jpg

IMG_20180705_071455.jpg

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, nerozumim tomu:), jen pisu co jsem videl v tom softveru kdyz to mel pripojene a jeli jsme to protahnout, slo nastavit jednobod, pak dva a dva vstriky a full - vsechny 4 vstriky. To je fuk, dulezite je, ze uz to funguje. Dokonce bych rekl, ze to jede lip nez pred montazi LPG, jeste uvidim jaka bude spotreba, pred reklamaci mi vysla 9,4l/100km spotreba LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Aaaa opět nejedu, na LPG je vše v pořádku, ale na benzín ráno když je motor studený hloupou otáčky a má tendenci chcipnout. Když za jízdy při zahřátém motoru přepnu na benzín, tak auto po vyřazení rychlosti chcipne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ve Štětí pod viaduktem byla po včerejší průtrži nemalá louže, kterou všechny auta přede mnou projely, já už ne, pohotová městská policie mě vytáhla na laně a uzavřeli to tam než přijeli hasiči odčerpávat. Je to blbě hnedka za zatáčkou, takže mě to překvapilo. Ale co, že jsem to posral hlavně já vím moc dobře, to mi nemusí nikdo připomínat, teď je priorita sehnat motor v co možná nejlepším stavu a vyměnit ho. Do auta jsem letos nacpal nemálo peněz, tak je nesmysl ho likvidovat nebo rozprodavat, na to ani nemám nervy a čas. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vodě jsem přijel docela rychle, ale auta přede mnou tam staly na brzdě a pomalu jely, tak jsem jel za nima konstantní rychlostí. V podstatě jsem to projel celý až při výjezdu z ty louže jsem přidal jako ostatní přede mnou s myšlenkou že je to už za mnou, ale asi nějaká vlna nebo co mi tam splouchla pod auto a pod plynem mi to najednou zdechlo a zaklepalo 

Super je, že tam mám nový rozvody a vodní pumpu najeto cca 500km ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor má 239.000 a pro mechanika bude jednodušší vyměnit motor než ho rozebírat a zjišťovat co je všechno ještě KO 

Teda pokud seženu motor, kterej za to stojí nejlíp tady od někoho kdo mi neprodá nějakého zajíce v pytli 

Upraveno uživatelem JeanJaquesKubi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...