Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY


JeanJaquesKubi

Recommended Posts

Rychlý dotaz, nemá někdo na prodej/pujčení jednotku Sagem 96? 

Podle slov servisáka je problém v krokovym motorku, ale takový, že s ním jednotka nekomunikuje, takže to vypadá na výměnu jednotky.... 

Co je vše třeba pro výměnu? Jen jednotka a transponder z klíče? 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si vymyslel, že konečně hodim na auto nové pružiny. Vše šlo jak po másle...teda krom toho, že jsem si málo stáhl pružinu a při vytahování tlumiče z těhlice jsem si vytáh poloosu z převodovky a tim vypustil značnou část oleje... Šikovnost mě nepotkala ani při demontáži pružiny, kdy jsem pozdě zjistil, že horní uložení nesundám, protože v pístnici tlumiče neni 6mm imbus díra (6ku imbus mám doma asi v deseti exemplářích) , ale 7mm, kterej nemám doma ani jeden... Takže jsem provizorně podložil auto kolem, ať neni na heveru jen tak, tlumič beru zítra do práce a modlim se, abych v práci 7mm imbus měl... 

Karboflexky si nevšímejte, musel jsem s ní domluvit ožvejkanýmu imbusu v kosti stabíku 🙂

IMG_20190620_175411.jpg

IMG_20190620_172354.jpg

IMG_20190620_174320.jpg

IMG_20190620_175429.jpg

Upraveno uživatelem JeanJaquesKubi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to netušim, rozhodně mám teď problém a dilema já, jestli na auto hodit zpět pera původní, který se obávam že nepřežijou další stažení stahovákama, jsou na několika místech oloupaný a hodně orezlý... Potřebuju totiž auto dát dohromady a v pondělí jezdit🤬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlmic poskladaj na zemi 

uvolnis tehlicu od  spodneho ramena, capu riadenia a poloosy ,naklepnes klin do objimky tehlice a tlmic tam padne sam 

preco si komplikujes zivot ? a stahujes to pod blatnikom ?

 

a tiez si na stahovakoch  na vnutornu stranu hakov nalep gumu napr z duse bicykla alebo hociaku inu gumu

prestane sa ti stahovak smykat po pruzine ked je napnuty 

uvidis kolko nervov usetris a tiez tu pruzinu potom neorypes 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis povolovat jednu stranu viac a druhu menej  podla potreby  aby to sadlo

povolovat a pozerat na misk a pruzin co robi kamsi sada

tu plochu kam dosada lozisko viem este pomastit vazelinou a pekne to tam sklzne 

a vrchnu matku neutahj na doraz len trochu aby miska sa mohla naklanat kam potrebuje

po uvolneni pruziny ju dotiahnes  toto je najvecsi problem preco ti to nesada ,

neboj sa ze to bude zkrizovane na zavite  zavit neposkodis  ked to budes utahovat 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...