Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY


JeanJaquesKubi

Recommended Posts

Ahoj, pánové jen se opět zeptám, dospěl jsem k řešení rozpadlého klíče k mojí 406, je mi jasné, že mi chybí vrchní tlačítko, jen se mi zdá, že tam toho chybí víc, přikládám foto

 

a prosím o info, jestli mi stačí někde sehnat originál obal, nebo jen tlačítko, a vyměním si to sám, případně jestli je potřeba sehnat a namontovati nějakou elektrosoučástku, nebo rovnou nový klíč?? 

Moc díky za případnou reakci

16425671_1401855536494189_1143053144_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja este viem o jednom mieste na Slovensku kde sa daju kupit npve,nesparovane komplet kluce aj s imo aj s elektronikou. Tusim 35eur za kluc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výše, tak Martin806 si objednával klíč s DO v HS Peugeot Č. Budějovice a stálo ho to okolo 3000,-Kč. Pouze předložil TP a pak čekal, až mu to udělají (asi ve Francii). Stačí se zeptat v Peugeotu, kolik by to stálo.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je, ze nevim jestli dalka v aute vubec funguje, auto bylo dovezeno nekdy v roce 2005 uz s klicem bez tlacitka... abych neresil klic za trojaka a pak zjistil, ze to stejne nemaka. v podstate jsem tim chtel jen vyresit to, ze se mi pomalu ale jiste zacina protacet zamek u ridice a tohle mi pripadalo jako nej reseni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na diagnostice jsem jeste nebyl, chystam se tam az za 14 dni, az mechanik dorazi z hor

Prislo mi to jako nej reseni trech veci najednou

-nenosil bych osklivej vysypanej klic,

nemusel bych resit novy zamky 

a uzival si komfortu dalkoveho centralu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...