Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 - naklápění xenonů


Šalda

Recommended Posts

Řeším teď problém s kamarádovou 407, 2004, 2.0.hdi

Dával si to v pátek do servisu na výměnu ramen, říkali mu tam že to byla strašná práce, že musela jít i poloosa pryč, a bůh ví co ještě.

Ale od té doby mu nefunguje naklápění xenonů, všiml si toho až v sobotu večer, do té doby s tím nikdy problém neměl.

Xenony jen zavrčí, jakoby se chtěli naklopit, ale nic, teď mu to pořád svítí do země, dálkový mu teď svítí cca jako potkávací.

Je možný aby v tom servise něco odpojily při výměně těch ramen? Respektive, někde jsem tady četl že naklápění má spojitost i s abs, což je u kola..tak je možný že tam během té práce mohli něco poškodit nebo urvat, nebo na co všechno má vůbec vliv naklápění xenonů?

Díky za jakoukoli radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou sklopený dolů, znamená to, že fungují v nouzovém režimu :myslim Určitě jsou tam čidla zatížení náprav. Nevím, jestli i v předu, ale na zadní nápravě 100%. Pokud by tam ale v tomhle směru byla nějaká chyba, auto by jí mělo nahlásit si myslím :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dia by určitě mohla pomoct.

Ty senzory abs už během roku měnil celkem 3, pokaždé u jiného kola, a pokaždé mu to ale hlásil počítač, že má vadné abs, teď právě nic.

To zatížení nápravy bude mít jen vzadu..ne?

Každopádně když jsou tedy sklopeny dolů, tak to je nouzový režim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
před 46 minutami, Romeo2006 napsal:

Ja mám vyše 2 roky 407 a ešte sa mi ani raz nepohli Xenony. Dobré vedieť, že s tým mám aj ja problém :D .

Jak to môžem vyriešiť? Mne nič ani nebzučí. Xenony sú originál od výrobi.

A nebo dlouho čekáš než nastartuješ.....oni se xenony naklápějí hned po zapnutí klíčku....pokud čekáš než zhasne CHECK tak už jsou dávno seřízeny než se rozsvítí......

A nebo to origo nebude úplně origo..... máš ostřikovače světel? Máš kolečko seřízení sklonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Přema napsal:

A nebo dlouho čekáš než nastartuješ.....oni se xenony naklápějí hned po zapnutí klíčku....pokud čekáš než zhasne CHECK tak už jsou dávno seřízeny než se rozsvítí......

A nebo to origo nebude úplně origo..... máš ostřikovače světel? Máš kolečko seřízení sklonu?

Vždy počkám na CHECK. Mám ostrekovače, aj sú funkčné, kolečko tam nemám.

Musím ale vymeniť výbojky, lebo veľmi slabo svietím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...