Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovky Osram


46reddy

Recommended Posts

nevím jestli dotaz zařadit zrovna sem, ale proč ne. má někdo zkušenosti s žárovkami Osram Night Breaker, protože uvažuji o jejich koupi. líbí se mě  i  Osram cool blue, právě kvůli barvě světla, ale zase to nechci na úkor svítivosti. s autem v noci jezdím asi jako běžný řidič, ale s nastávající zimou bude tmy více, tak proč neinvestovat do lepších žárovek. Žárovky půjdou do P 308. má někdo zkušenosti s těmito žárovkami a jaké je potom doporučení

Upraveno uživatelem 46reddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně kupuji a můžu jen doporučit.

Začínal jsem u nightbreaker, potom byli nový nightbreaker plus a teď kupuju nightbreaker unlimited.

U mě svítí opravdu dobře, za ty roky jsem už zkusil více typů od více značek a tyhle jsou pro mě za dobrý peníze a svítí opravdu dobře. Životnost je u mě cca 1 rok, v přepočtu na km to vychází na cca 20tkm.

Mám H4 na Peugeot Partner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkávaci mám cool blue osram a dálky night breaker osram a nemůžu si je vynachválit. Svítí fakt dobře a vypadá to pěkně a jsou to žárovky s homologaci což je taky fajn aspoň policie a STK nemají problémy ;)

Za mě naprostá spokojenost takze doporučuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ty cool blue chtěl taky zkusit, ale jednak jsou dražší a podle toho co píší by neměli svítit tak daleko jako právě ty nightbeaker unlimited. Jen budou tedy více bílé, ale pro mě je důležitý abych viděl dál než abych měl bělejší světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky záleží jestli máte světla čočky nebo obyč.....ty breakery v čočkách svítí líp.....ale moc nevydrží.....osobně radši používám v čočkách Silverstar 50%...a v dálkách Breakery....

Coolblue jsem měl ale na vodě se ztrácí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brejky jsou na dálku super,na zapomínající kamioňáky nebo idioty ,co v zimě nechtěj přepnout z dálkových a mlh....rychle je vyvedou z omylu, je to lepší jak světelná rampa . Beru to od poláků,je to o pár peněz levnější ,nemaj takovou daň. Buchla tak 1x za půl roku .

Teď jezdím na silvestrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nemám čočky a navíc ani nemám čirý světla a 4 tak ty nightbreaky svítí hodně dobře.

V každým autě bude svítit jinak, ale když svítí mě dobře tak musí i Tobě :-D 

A do dálek si je klidně dej taky, ale myslím že je to zbytečný, já dálky pouštím tak 1x za měsíc, stačí mě potkávačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez som ich mal, svietia dobre, teraz mam Philips.

Osram vzhladom na cene a dlzke zivotnosti, mne vydrzali v stretavackach cca 1/2 roka, skoro na chlp a obe odisli den po dni.

Pri 20€ za par je to celkom dost 40 € rocne. Avsak ked to prdne tak sa vymeni, svietit treba.

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem s životností spokojen, cca 1 rok nebo cca 20 tkm, a stojí 400,- za balení dvou kusů. Takže když někdo může dát třeba za kino 500,- za 2 hodiny tak si myslím že 400,- za rok je úplně v pohodě. A i v testu píšou že ty night breakery mají nejvyšší svítivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pokud je chces ty nebo nekdo jiny do cocek. Pocitej s tim, ze jsou idealni na zimu. Cim vetsi svitivost, tim vetsi teplo a mensi zivotnost. Dost hrejou a rady praskaj. Do tepla proste pumpa zarovky za par kacek. Schovej si uctenku na pripadnou reklamaci. Vztahuje se na ne minimalni zaruka pul roku (spotrebni zbozi), pokud vyrobce neuda delsi. Tak to jsem resil v Kelly zarovky Philips a hle, po par dnech dohadovani a vyhruzkou zastoupeni Philips CR, prisel sam velky vedouci a nechal technika namontovat novy par zarovek. " Dekujeme, prijd te zas"

Nevim ted uz presne typ zarovek, ale jedna praskla po 2 mesicich a par vysel na 800,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes si účtenky od žárovek schovávám, hlavně úsporky třeba do bytu--cena bývá okolo 200Kč za kus a když přestane svítit po měsíci, tak to nasere, třeba v Hornbachu mi ji vyměnili bez problémou

u žárovek do auta to nedělám, protože za dvě žárovky 800 nedám :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...