Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centralni zamykani


Alan

Recommended Posts

ale já nemám dalkové ovladaní já mam central!!!Takže mam jenom WD 40 vystrikat tim zamek jo a to staci?nemusi se nijak rozebírat celej central staci to jen vystrikat? Jak se ten vyrobek presne jmenuje?a kolik to stoji..díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám něco podobného, je to v zámku, ne v centrálu. Mně teď měnili u řidiče celý centrál, ale zámek se furt protáčí. WD 40 se jmenuje WD 40 a mají to většinou u každé pumpy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alan

ale já nemám dalkové ovladaní já mam central!!!Takže mam jenom WD 40 vystrikat tim zamek jo a to staci?nemusi se nijak rozebírat celej central staci to jen vystrikat? Jak se ten vyrobek presne jmenuje?a kolik to stoji..díky moc

To je divné :myslim. Já myslel že 406 měla dálku už v základu a to buď infra nebo rádio. Já už auto neotvírala klíčem pěkně dlouho. Snad naposledy na srazu ve Vrchlabí, když klekla baterka v klíči.

Jinak pokud máš centrál tak dálku už není takovej problém dodělat. Třeba tady nebo tady maj v nabídce za slušnou cenu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,pokiaľ budeš čisti? zámky,tak mne sa osvedčilo poriadne vyčisti?,odmasti? a potom namaza? grafitovým práškom.Dá sa použi? aj nastrúhaná tuha z tužky.Keď to namažeš nejakým olejom,tak to na seba nabaľuje prach a nevydrží to tak dlho.Tento postup používam na všetky možné zámky,poradil mi to človek,ktorý sa živí opravami zámkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové , Jožka 008 má naprostou pravdu, WDčko je sice dobrá záležitost, ale jenom dočasná a to ještě nejlíp v interiéru nebo vevnitř nebo mimo povětr. vlivy.... grafitová vazelína by byla nejlepší, ale z té jsou špinavé klíče a pak i kapsy.... Postup od Jozin 008 je nejlepší a nejtrvanlivějši....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Alan

ale já nemám dalkové ovladaní já mam central!!!Takže mam jenom WD 40 vystrikat tim zamek jo a to staci?nemusi se nijak rozebírat celej central staci to jen vystrikat? Jak se ten vyrobek presne jmenuje?a kolik to stoji..díky moc

To je divné :myslim. Já myslel že 406 měla dálku už v základu a to buď infra nebo rádio. Já už auto neotvírala klíčem pěkně dlouho. Snad naposledy na srazu ve Vrchlabí, když klekla baterka v klíči.

Jinak pokud máš centrál tak dálku už není takovej problém dodělat. Třeba tady nebo tady maj v nabídce za slušnou cenu. ;)

Chlapy opravte mě, pardón i ženy tu jsou. Abych si to srovnal. Mám centrál na infra. Otevírá mi 4 dveře a kufr. Chci dálkové ovládání. Když zakoupím dle prvního webu dálkové ovládání univerzální za 893 Kč a nějak, ještě nevím jak, ho namontuju, tak mám k tomu dva standartní ovladače, které mi otevřou všechny dveře, otevřou kufr a bliknou mi světla při otevření nebo zavření. A pak už vlezu do auta a použiju normální klíč a nastartuju. A infra centrál na klíč touto montáží zruším?

[upravil dne 26.2.06 zbrojnoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...