Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vychytávky proti krádeži-na 406


Tuldous

Recommended Posts

Zdar Lvíčata,

zajímalo by mne a chtěl jsem se zeptat,zda tu už taky někdo řešil nějaké vychytávky proti ukradení auta na 406-kách, třeba i kombíků proti ukradení... Všichni víme, že když budou chtít, tak jej vezmou a lítost nelítost ... je fuč!!!

Ukradli mi před rokem jednu 405 tku, spíš asi kvůli kolům. Na té další,co teď mám v práci už jsem odpojil táhla od tlačítek, kufr udělal na dálku, alarm, jiné, pořádné hlídání kufru a haptny a další jiný ptákoviny, dvojitý imobilizér....

Nedělali jste někdo nějaké lepší zásahy? Jako zaslepení zámků nebo jiné hovadinky proti krádeži? Nemyslím tunning...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: uulik

Kdysi sem dost vážně uvažoval pořídit si svoji vlastní botičku,ale asi se normálně nedá koupit,nebo ano.Je to sice dřevorubecký nápad ale může být spolehlivý.Co vy na to??

:D:D:

nevím jestli je botička nejlepší nápad, nezamyká se visacím zámkem? pro zloděje tedy jen pár sekund navíc...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

U nás na parkovišti stává Oktávka a ta má svoji vlastní botičku :D :D, takže to asi koupit lze. Vypadá to docela zajímavě.

Nevim, dneska je to vcelku putná. Zloději ti klidně přijdou za bílýho dne k autu s dieselagregátem a v zásuvce maj rozbrušku na panely, takže možná jedině proti nějakejm amatérům fe?ákům :D:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...