Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Napínací kladka 406 2.1TD


peug406

Recommended Posts

Zdravim, mam docela neobvyklý problem, asi pred tremi roky mi praskl klinak na ceste, v servisu jsem zaplatil asi 2tis ,,menili remen a napinaci kladku.. po chvili mi remen praskl ale napodýl..takže jsem mel jako 2 uzke klinaky, jeden odletl jeste za cesty a na ten druhy jsem zapomel a jezdil tak az do tedka.Tedka jsem koupil novy klinak,vymenim ho a po ujeti cca 400m jsem ho zkontroloval a ejhle remen na pul zerdi a jakoby se opět půlil,. a koukam napinací kladka je jakoby vylezla ven od motoru, tzn doseda pouze 1/3 na remen a tim ho svlekne a ta třetina toho řemene mi tam zustane... tedka nevim co stim , nevím zda menit kladku, nebo jen tu remenici..to kolecka pokud to jde.. prosím o radu ..děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyosená právě vypadá jen ta napínací kladka , jinak jsem od řemenic vytahoval proužky rozšrotovaného klíňáku.. jen takové cáry... Altík mám po repasy cca před 3 tis km.. servo by mělo být ok a klima mám vyřazené(jen tam je řemenice ale klima nejde zapnout), takže by to mělo být snad ok.Když se podívám ze zhora, tak ta řemenice od napínací kladky je jakoby vyztrčená ven z motoru k podběhu ..cca o 1/3 šířky řemene. Tak snad to bude tím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...