Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

jake brzdove desticky?


Vvitty

Recommended Posts

tak mam krasne sjetou jednu desticku, skoro az na plech :( takze se bude hledat proc a mezitim musim vybrat nejake nove brzdove desticky :D

nejake dobre doporuceni? na 306 GTI-6 :D

pozadavky jsou jednoduche -

1/ velka ucinnost, jsem zvykly na ostrejsi brzdy

2/ nesmi brzo zvadnout

....

9/ nemusi stat celou vejplatu a mohly by chvili vydrzet... :D

dik za tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: dik za tip, planuju to stejne nechat delat u nich, tak se rovnou i poradim. stejne jsem se chtel zeptat, co daval na to XSi :)

potrebuju aby mi skouknuli i hadicky a tak, protoze jedna je na srot a ostatni jsou jeste v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne starlajny od kelly neprijdou uplne spatny feroda se dost rychle opotrebovavaj dal jem starlajny na obe auta co mame doma [omega,205]a brzdito nesvini to uz tam jsou cca 6 mesicu co se tyce opla a zatim dzri oproti ferodum ktery byli za 4 mesice na plech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lucas sou dobry ale mekky desky pri vyssich teplotach se rychleji sjedou

BobyD me chces rict ze sportovni rada feroda se rychle opotrebovavaji?? sry ale ta deska nezavadne brzdi i kdyz je kotouc oranzovej :D a neverim tomu ze nejaky starliney vydrzi dyl, jde o to s jakou radou feroda to porovnavas (maji i pekny hnusy) ale rada DS je best, myslim ze by s tim byl spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ups..... jakou radu ferodo jsem pouzival to fakt nevim vzdycky jsem prisel do kramu a rek chci desticky ktere doporucuje vyrobce na to a to auto sup dostal sem feroda ktery tam vydrzely cca 4 mesice [najedu mesicne tak 8000] samozrejme nevim kolik stoji rada ds ale zase musim brat pomer cena vykon a starlajny jsou furt o 20-30% levnejsi nez nejlevnejsi feroda

je fakt ze mluvim spis o uzitne hodnote

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak na peugeota ale na crx staly ds2500.... 4500,- jenze jak rikam dosahnes s tim vykonu kteryho s jinyma deskama nedosahnes, jde o to jak moc sportovne jezdis, pokud ti staci obycejnejsi desky tak asi ne tak jak myslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...